Tag: Bieber

“Nuk e dinim nga se vuante, njerëzit mendonin se pinte drogë”, Hailey flet për sëmundjen e Justin Bieber

05/02/2020

Justin Bieber dhe Hailey Baldëin, tashmë prej një viti të martuar, kanë patur ulje e ngritje si çdo çift tjetër. Modelja ka folur për herë ... Read More

Vazhdon romanca e çiftit Bieber

31/05/2019

13:07 | 31 Maj 2019 13:07 | 31 Maj 2019 Hailey Bieber së fundmi ka ndarë disa imazhe romantike me bashkëshortin e saj Justin Bieber. ... Read More

Selena Gomez fotografohet me një mashkull misterioz

07/05/2019

15:15 | 7 Maj 2019 15:15 | 7 Maj 2019 Selena Gomez prej ndarjes nga Justin Bieber komentohet vazhdimisht për jetën private. Selena Gomez gjatë ... Read More

Hailey Bieber, a ishte ky fustani më seksi në Met Gala 2019?

07/05/2019

11:06 | 7 Maj 2019 11:06 | 7 Maj 2019 Bashkëshorjta e Justin Bieber tërheq vëmendje me veshjen e saj provokative. Hailey Bieber ishte njëra ... Read More

Këngëtari i njohur: Bulizmi po i mbyt të rinjtë

04/05/2019

19:31 | 4 Maj 2019 19:31 | 4 Maj 2019 Justin Bieber tash e disa herë ka folur për çështjen e bulizmit. Justin Bieber përmes ... Read More

Justin Bieber mbështet Chris Brown dhe e krahason atë me ikonat e muzikës

04/05/2019

Justin Bieber po mbron Chris Brown përballë reagimit nga artistë të tjerë të cilët nuk duan të punojnë me të për shkak të historisë së ... Read More

Justin Bieber kritikon Eminemin për këtë arsye

01/05/2019

Përmes një postimi në InstaStory, Justin Bieber kritikon haptazi ikonën e muzikës-rep, Eminem. Pas një postimit në Instagram, Justin Bieber kishte disa fjalë për kritikat ... Read More

Justin Bieber bashkon forcat me yllin britanez për projektin e rradhës?

30/04/2019

Lindin dyshimet për një bashkëpunim mes Bieber dhe Ed Sheeran. Justin Bieber në fotografinë e postuar në llogarinë e tij në Instagram ka shtyer ndejkësit ... Read More

Justin Bieber dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat për projektin e ri

25/04/2019

Justin Bieber dhe Ed Sheeran po 'gatuajnë' diçka të veçantë së bashku, dhe të gjitha shenjat tregojnë për këngën e re nga yjet. Menaxheri i ... Read More

Hailey do xhelozojë, Justin ua publikon imazhin joshës motrave Kardashian

21/04/2019

Justin Bieber ka postuar në Instagram fotografinë e Kylie dhe Kendall Jenner. Justin Bieber ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqi Kylie dhe Kendall ... Read More

Justin Bieber ia publikon këtë foto modeles së njohur

12/04/2019

Justin Bieber ka habitur të gjithë me fotografinë që e postoi në Instagram. Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit një foto, në të cilën shfaqet ... Read More

Justin Bieber bëhet romantik, kështu e befasoi partneren

08/04/2019

Justin Bieber ka treguar anën e tij romantike. Justin Bieber është fotografuar në një dyqan me një buqetë lulesh në duar, shkruan lajmi.net. Këngëtari as ... Read More