Tag: Bieta

Klajda Gjosha rrëfen talentin e zbuluar gjatë karantinës (dhe nuk është gatimi)

01/05/2020

Ish-ministrja Klajda Gjosha, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Në studio ajo foli se si po e kalon këtë periudhë izolimi. ... Read More

E ka mbledhur mendjen! Këngëtarja shqiptare nuk do t’ia dijë për kilet e tepërta

11/01/2020

Të enjten që shkoi, e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” nga Bieta Sulo, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Greta Zani. Ajo ka ... Read More