Tag: bija

E bija e Trumpit i ‘çmend’ të gjithë, shkon në mbledhje pa sytjena

12/06/2019

21:40 | 06/12/2019 Ivanka Trump i ka 'çmendur' të gjithë. E bija e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Ivanka Trump, ka bërë të ... Read More

Shqipëri, Rudina Hajdari krijon parti të re

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T13:51:43+02:00 Rudina Hajdari, e bija e dëshmorit të demokracisë Azem Hajdari, ka vendosur që të krijojë një parti të re në Shqipëri. Burimet nga ... Read More

Vajza e heroit legjendar Hamëz Jashari, publikon zërin e babait të saj, dëgjohet rrëfimi patriotik i tij për atdheun

16/01/2019

Besarta Jashari, e bija e heroit legjendar Hamëz Jashari, ka publikuar një audio-incizim i cili flet për guximin, sakrificat si dhe përkushtimin për lirinë e ... Read More