Tag: biletat

Fillojnë të shiten biletat për ndeshjen, Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

23/04/2019

Fillojnë të shiten biletat për ndeshjen, Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet Ka filluar shitja e biletave të ndeshjes Bullgaria – Kosova që do të ... Read More

FFK-ja arsyetohet pse në disa bileta fillimi i ndeshjes Kosovë-Danimarkë është në ora 18:00

21/03/2019

Ora e nisjes së miqësores së futbollit Kosovë-Danimarkë është shënuar gabimisht në biletat për ata që duan ta ndjekin nga afër ndeshjen. Federata e Futbollit ... Read More

‘Cineplexx’ feston ditëlindjen me super-ofertë, të gjitha biletat për vetëm 1,99 euro!

06/12/2018

Me 11 dhjetor, Cineplexx feston ditëlindjen e dytë, ku të gjitha biletat 2D, 3D dhe VIP do të jenë vetëm 1,99 euro. Biletat tashmë janë ... Read More

Nga java tjetër qytetarët nuk do të paguajnë bileta në hyrje të Stacionit të Autobusëve

06/12/2018

Biletat prej 10, 50 centëve dhe 1 euro, në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë, nga java e ardhshme do të hiqen. Telegrafi merr vesh se ... Read More

Eskalon situata në disa pika të shitjes së biletave për ndeshjen Kosovë-Maltë, policia përdor sprej për ta qetësuar situatën

08/10/2018

Biletat për ndeshjen Kosovë–Maltë, kanë dal në shitje të hënën pasdite, ku është vërejtur interesim i madh i tifozëve. E radhët e gjata dhe pritjet ... Read More

FFK ndryshon mendjen rreth shitjes së biletave

05/09/2018

Biletat për ndeshjen Kosovë – Ishujt Faroe ishin paraparë për të dalur në shitje sot në orën 12:00 në pikat e Z-Mobile, por një gjë ... Read More

Më shumë se një premierë, më shumë se një film – dalin në shitje biletat për ‘Loving Pablo’ në ‘Cineplexx’

26/06/2018

Këtë të marte ne kinemanë “Cineplexx” kanë filluar të shiten biletat për premierën e filmit të shumëpritur “Loving Pablo”, që do të shfaqet të enjten ... Read More

Biletat 2 euro, për ditën e fëmijëve në Cineplexx!

28/05/2018

Biletat 2 euro, për ditën e fëmijëve në Cineplexx! Cineplexx për herë të parë organizon event për 1 qershor, ku të gjitha biletat do të ... Read More

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Lazio-Interi

18/05/2018

Lazio ka njoftuar se janë shitur të gjitha biletat në ‘Stadio Olimpico’ për ndeshjen që zhvillon kundër Interit. Ndeshja vlen për një vend që dërgon ... Read More

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë-Shqipëri

18/05/2018

Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen miqësore mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Kombëtares së Shqipërisë. Më ... Read More