Tag: Blerja

Shenjat që tregojnë se jeni të çmendur pas blerjeve

21/10/2019

Në varësi të asaj që po kërkoni – blerja mund të jetë një aktivitet mjaft argëtues. Ka diçka emocionuese në blerjen e diçkaje të re. ... Read More

Autoriteteve federale në SHBA iu ndalohen blerjet nga kompanitë kineze

13/08/2019

Në Shtetet e Bashkuara, një ndalim për agjencitë federale nga blerja e pajisjeve dhe shërbimeve nga pesë kompani kineze, përfshirë gjigantët e teknologjisë Huawei dhe ... Read More

Pse nuk duhet të bleni parfume të shtrenjta

06/07/2019

Paska qenë më e thjeshtë nga ç’kemi menduar. Sipas studimeve të fundit të shkencës, “blerja e një parfumi të shtrenjtë mund të jetë shpenzim i ... Read More

Sulmuesi i zhdukur Emiliano Sala kishte luajtur me Lorik Canën dhe Emir Lenjanin – te Nantes e kujtojnë si i qetë dhe i edukuar

22/01/2019

Blerja e fundit e klubit britanik Cardiff City, argjentinasi Emiliano Sala është zhdukur, ku aeroplani i tij i nisur nga Franca për në Uells është ... Read More