Tag: Boka

Olta Boka flet për kilet e tepërta: Shoqëria më ushtron presion për standardet e bukurisë

19/09/2020

Vetëm pak kohë më parë Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shpesh ndan rutinën e saj me vogëlushen, por duket se ... Read More

“Perëndesha e zemrës sime”, Olta Boka i dedikon Gaias fjalët më të bukura në 2-mujorin e lindjes!

15/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, u bë nënë për herë të parë Nnë korrik të këtij viti. Ajo solli në jetë ... Read More

“Një muaj mjalt me ty!” Olta Boka tregon tortën e veçantë në 1 mujorin e së bijës

17/08/2020

Olta Boka një muaj më parë u bë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e ... Read More

“Mjerë ata që janë afër meje këtë periudhë”, Olta Boka tregon sa posesive është bërë pas lindjes

23/07/2020

Olta Boka kënëgatarja e dashur për publikun, u bë nënë pak ditë më parë, teksa solli në jetë një vajzë që çifti e pagëzoi me ... Read More

“Roza, ngjyra ime e dashurisë së përjetshme”, Olta Boka tregon barkun e rrumbullakosur dhe zbulon gjininë e bebit

15/06/2020

Këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël… Pavarësisht se prej kohësh qarkullon lajmi se Olta është shtatzënë, vetëm ditën e djeshme këngëtarja simpatike vendosi ... Read More

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë

23/05/2020

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin ... Read More

Jo vetëm këngëtare, Olta Boka punon edhe si asistente e noterit

13/02/2019

Olta Boka ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re dhe duket se tani është zbuluar edhe arsyeja. Këngëtarja shqiptare ka treguar për ... Read More