Tag: bord

Facebook krijon “gjykatë” për ankesat e përdoruesve

18/09/2019

Kompania Facebook ka zbuluar planin për të krijuar një bord të pavarur “mbikëqyrjeje” i cili do të marrë vendime se si menaxhohet rrjeti social. Kompania ... Read More

Autoritetet konfirmojnë së është një trup nën rrënojat e aeroplanit të Sala, publikohen pamjet e para të rrënojave

04/02/2019

Në orët e vona të dielës u konfirmua gjetja e rrënojave të aeroplanit të zhdukur ku në bord ishin Emiliano Sala dhe piloti David Ibbotson, ... Read More