Tag: Borje

MWC: Ericsson po lanson rrjetin 5G në kohën reale, njofton CEO Ekholm

25/02/2019

“Që nga sot po lansojmë rrjetet 5G në Amerikën e Veriut me trafik të drejtpërdrejtë”, shpjegoi Börje Ekholm, president dhe CEO i Ericsson. “Teknologjia është ... Read More

Krim në familje, burri vret gruan me sëpatë

05/04/2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të së mërkurës në fshatin Borje të Kukësit, ku burri ka vrarë me sëpatë bashkëshorten ... Read More