Tag: Boston

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

15/04/2019

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet ... Read More

Lakers fiton derbin në NBA, mposhtin Bostonin në TD Garden

08/02/2019

Los Angeles Lakers ka marrë një fitore të madhe në udhëtim te Boston Celtics. Skuadra nga Kalifornia ka mposhtur rivalin e përbetuar në NBA me ... Read More

Nuk mund ta ndalin bashkëlojtarët dhe pjesëtarët e ekipit, Marcus Smart kacafytet me Bembryn dhe përjashtohet

20/01/2019

Marcus Smart është njëri nga basketbollistët më problematik në NBA. Ylli i Boston Celtics ka pasur një kacafytje tjetër në ligën më të fortë të ... Read More