Tag: Bournemouth

Formacionet zyrtare: Bournemouth – Tottenham

04/05/2019

Ndeshja mes Bournemouth dhe Tottenham fillon nga ora 13:30, shkruan lajmi.net. Formacionet zyrtare: Bournemouth: Tottenham: /Lajmi.net/ Read More

Zyrtare: Liverpooli e huazon te Bournemouthi mbrojtësin Nathaniel Clyne

04/01/2019

Nathaniel Clyne është bashkuar me Bournemouth në huazim nga Liverpooli për pjesën e mbetur të sezonit. 27-vjeçari ka pasur shumë probleme me lëndim gjatë 18 ... Read More

Zyrtare: Dominic Solanke kalon nga Liverpooli te Bournemouthi

04/01/2019

Bournemouth i ka siguruar shërbimet e sulmuesit Dominic Solanke nga Liverpooli. Çmimi që do të paguajë klubi i Ligës Premier është 19 milionë funte (21 ... Read More