Tag: Bradley

Lady Gaga thyen rekordin e Adele

19/03/2019

Kënga “Shallow” e artistëve Lady Gaga dhe Bradley Cooper po vazhdon të shënojë suksese të shumta. Ky bashkëpunim ka qëndruar për 67 ditë në krye ... Read More

Irina Shayk nuk po mund të përballoj presionin e paparacëve, mbulon fytyrën me xhaketë

15/03/2019

Pas kaq shumë spekulimeve rreth marrëdhënies midis aktorit Bradley Cooper dhe këngëtares Lady Gaga, Irina Shayk nuk po mund të durojë më presionin e mediave. ... Read More

Irina Shayk ndalon së ndjekuri në rrjete sociale Lady Gagan

01/03/2019

Edhe pse shumë besojnë se kjo ishte vetëm për shou, Bradley Cooper dhe Lady Gaga i kanë dhënë medias dhe publikut material për të menduar ... Read More

Lady Gaga sërish flet për performancën me Bradley Cooper në Oscar

28/02/2019

Lady Gaga ka thyer heshtjen e saj për performancën intime në Oscar me Bradley Cooper dhe ka këmbëngulur se ka qenë vetëm aktrim. “Njerëzit kanë ... Read More

Lady Gaga thyen heshtjen rreth romancës së re: Bradley Cooperin e ka mik të vërtetë

27/02/2019

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin shumë të afërt gjatë dhe pas ceremonisë së ndarjes të çmimeve Oscar. Madje, mediat e kishin bërë punë të ... Read More

Mel B kritikon performancën e Gagës e Copperit në Oscar

26/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga u shfaqën në Oscar dhe kënaqën botën me performancën emocionale të këngës “Shallow”. Megjithëse morën shumë lëvdata, kishte edhe ata ... Read More

Mel B kritikon sjelljet e Lady Gaga dhe Bradley Cooper gjatë interpretimit në ‘Oscars 2019’

25/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga kanë bërë një performancë emocionuese të hitit “Shallow” në edicionin e sivjetmë të ndarjes së çmimeve Oscar. Edhe pse kanë ... Read More

Bradley Cooper shoqërohet nga nëna në ‘SAG Awards’

28/01/2019

Një aktor i Hollywoodit, i cili u bë regjisor i suksesshëm Bradley Cooper, ishte mbrëmë në Screen Actors Guild Awards (SAG Awards). Këtë herë, artisti ... Read More

Të gjithë po pyesin se çfarë ndodhi me joshësin Bradley Cooper

20/11/2018

Legjenda e famshme e Hollivudit, Bradley Cooper është fotografuar me bashkëshorten Irina Shayke dhe vajzën e tyre, Leo. Që nga debutimi i tij si regjisor ... Read More

Lady Gaga dhe Bradley Cooper lansojnë klipin e këngës “I’ll Never Love Again”

26/10/2018

Lady Gaga dhe Bradley Cooper e kanë publikuar videoklipin e ri muzikor për këngën “I’ll Never Love Again” që është pjesë e filmit  “A Star ... Read More

Bradley dhe Irina drejt ndarjes

12/10/2018

Bradley Cooper dhe Irina Shayk mund të jenë të lumtur në rrjetet sociale, por jo në realitet. Kështu së paku raportojnë mediat e huaja që ... Read More

Bradley Cooper arrin në ‘Billboard Hot 100’ falë duetit me Lady Gagan

09/10/2018

Aktori hollivudian, Bradley Cooper, ka arritur në top-listën prestigjioze Billboard Hot 100 falë duetit me Lady Gagan. Kënga “Shallow” është pozicionuar në vend të 28-të, ... Read More