Tag: “budallaki”

Beqaj thotë se taksa 100 për qind ishte një “budallaki” e vogël (Video)

13/04/2019

Analisti politik, Belul Beqaj e ka quajtur “budallaki” vendimin e Qeverisë Haradinaj, për vendosjen e taksës 100 për qind për Serbinë dhe Bosnjën e Hercegovinën. ... Read More