Tag: bujë

Tatuazh në pjesë intime të trupit, mbesa e biznesmenit shqiptar ngre ‘temperaturat’

19/07/2020

Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani, i cili bëri bujë duke pranuar hapur bindjet e tij homoseksuale, pak kohë më parë na prezantoi me mbesën, duke e ... Read More

Pas ndarjes nga Kejsi, Stresi ndjehet gati të krijojë familje: Do të doja një fëmijë

11/06/2020

Pak kohë më parë ndarja e Stresit dhe parntneres së tij Keisi bëri bujë të madhe në mediat rozë. Pas ndarjes Keisi u rikthye në ... Read More

Princesha e Dubait publikon videon tronditëse dhe më pas zhduket

01/06/2020

Pas princeshës Haya, një tjetër histori e anëtares së familjes mbretërore po bën bujë. Kanali i lajmeve CBS 60 Minutes ka zbuluar një video ku ... Read More

Ish-mikesha nuk i la gjë pa thënë, Jonida Maliqi e çon në gjyq

04/03/2020

Ditën e djeshme bëri bujë thumbimi i blogeres Alba Danaj, e cila është mikesha e fëmijërisë së këngëtares Jonida Maliqi. Këngëtarja e ftuar në “Klanifornia” ... Read More

“Çdo gjë që ka thënë zonja është mashtrim”, Ilda Bejleri e revoltuar: Asaj zonjës s’i jap lekë, nuk mund të ecin si në Afganistan

13/02/2020

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka reaguar sërish në lidhje me ngajrjen që bëri bujë, ku përflitet seajo ka përplasur me makinë një 63-vjeçare dhe ... Read More

FaceApp përgjigjet rreth shqetësimeve të privatësisë

20/07/2019

FaceApp, aplikacioni që po bënë bujë të madhe ditëve të fundit, tani është përgjigjur rreth çështjeve të privatësisë. Shqetësimet ishin ngritur që FaceApp, ishte një ... Read More

Pallati mbretëror i zemëruar me Meghan Markle, merr vendimin e papritur ndaj saj

13/05/2019

19:53 | 13 Maj 2019 19:53 | 13 Maj 2019 Martesa e tyre bëri bujë të madhe në mediat rozë. Dukesha Meghan Markle që nga ... Read More

Reagimi i Cardi B kur e pyesin nëse do të bashkëpunojë me Nicki Minaj

14/04/2019

Kohë më parë bëri bujë në medie një mosmarrëveshje mes Cardi B dhe Nicki Minaj. Cardi B dhe Nicki Minaj edhe pas sherrit që patën ... Read More

E pyesin pse nuk e shfaq burrin në imazhet e dasmës, reagon Gresa Behluli

06/04/2019

Martesa e këngëtares, Gresa Behluli bëri bujë të madhe në mediat rozë. E gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar imazhe e video të ndryshme nga ... Read More

Motrat e Gresës mahnitin me pamjen në kënaxheq

29/03/2019

Kanagjegji i Gresa Behlulit bëri një bujë shumë të madhe.Me shumë të ftuar e me veshje nga më të ndryshmet, Gresa arriti që të duket ... Read More

Pse axha Sabri kapesh me mu? Më në fund Sabri Fejzullahu i reagon Flori Mumajesit

27/03/2019

Gjatë fundjavës së kaluar ka bërë bujë një ‘zënkë’ në internet mes këngëtarëve Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi.Sabri Fejzullahu ka përmendur emrin e Florit si ... Read More

Gabim në përkthim apo u pendua Vuçiq – cila është e vërteta për deklaratën rreth njohjes së Kosovës?

05/03/2019

Ishte një lajm që bëri bujë të madhe. Pas njëzet viteve të luftës dhe negociatave të pafrytshme, një president i Serbisë – dhe një që ... Read More