Tag: Bujupi

Ardian Bujupi ‘tmerron’ ndjekësit në Instagram, shfaqet me kokë të gjakosur 

15/05/2019

19:15 | 15 Maj 2019 19:15 | 15 Maj 2019 Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në Instagram. Këngëtari Ardian Bujupi i ka ‘tmerruar’ ndjekësit e ... Read More

Ardian Bujupi publikon bashkëpunimin me Fero47

26/04/2019

Ardian Bujupi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor i cili është bashkëpunim. Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi e ka lansuar në Youtube ... Read More

I fiksuar pas veturave, kjo është ‘bisha’ e re që ka blerë Adrian Bujupi

29/03/2019

Ardian Bujupi ka blerë një veturë të re luksoze.Ardian Bujupi përmes rrjeteve sociale ka prezantuar veturën e tij të re. Këngëtari duket se i ka ... Read More

Ardian Bujupi publikon prapaskena nga xhirimi i klipit me Helly Luv, këngëtarja kurde bën shqiponjën me duar

29/12/2018

“Guns & Roses” është projekti më i fundit muzikor, të cilin Ardian Bujupi e ka sjellë në bashkëpunim me këngëtaren turke, Helly Luv. Që në ... Read More

Ardian Bujupi sjell klipin e realizuar në Dubai me Helly Luv

18/12/2018

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, nuk po ndalon së sjelli projekte të reja muzikore. Së fundmi, ai ka publikuar një këngë re në bashkëpunim ... Read More

Klipi i duetit të Ardian Bujupit me Helly Luv është xhiruar në Dubai

16/12/2018

Ardian Bujupi e ka publikuar një paraqitje të shkurtër të videoklipit të bashkëpunimit të tij me këngëtaren kurde, Helly Luv. Kemi njoftuar më herët për ... Read More

Ardian Bujupi do të vijë në duet me këngëtaren kurde Helly Luv

11/12/2018

Ardian Bujupi është në përgatitje të projektit të ri muzikor, të cilin do ta sjellë në bashkëpunim me këngëtaren Helly Luv. Këngëtari shqiptar ka njoftuar ... Read More

Fansja publikon imazhe të pahijshme nga dhoma e hotelit me Ardian Bujupin – cenohet privatësia e këngëtarit

17/11/2018

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, ka mbajtur së fundmi një koncert në Shtutgart të Gjermanisë. Fansa të shumtë kanë shkuar për të për të ... Read More

Ardian Bujupi dhe Gent sjellin “Kalle”, remiksin e Daddy Yankee

13/10/2018

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre. Kënga është lansuar në YouTube dhe dy këngëtarët shihen me shumë femra në klipin ... Read More

Gent dhe Ardian Bujupi vijnë me duet

08/10/2018

Këngëtarët Gent dhe Ardian Bujupi e kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të ri. Kënga mban titullin “Kalle” dhe do të publikohet me videoklip. Përmes rrjeteve ... Read More

Ardian Bujupi ua prezanton fansave veturën e tij luksoze

22/08/2018

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi, është i pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e tij. Ai është çdo verë aktiv me këngë të reja e ... Read More

Aksidentohet Ardian Bujupi, publikon fotografi nga vetura e dëmtuar në rrjetet sociale

04/07/2018

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, ka pësuar së fundmi një aksident me veturë. Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vet këngëtari ... Read More