Tag: bukur

5 ushqimet më të mira kundër plakjes

03/07/2020

Të pasurit e një lëkure të bukur e të pastër fillon që me mënyrën se si ushqehemi, por këto ushqime kundra plakjes mund t’ju ndihmojnë ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 21 qershor 2020

21/06/2020

Dashi Dite shume e bukur dhe emocionuese kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka qe keni dashur do ju plotësohet me ... Read More

Në këtë mënyrë ju mund ti zhdukni aknet në fytyrë

18/06/2020

Gjithkush dëshiron lëkurë të bukur dhe të pastër. Mirëpo jo të gjithë janë të gatshëm për t’u përpjekur. Në fund të fundit, lëkura jonë nuk ... Read More

Shqiptarët raca më e bukur në Evropë

09/06/2020

Kur kërkon në Google se kush është raca më e bukur në botë, rezultati i parë del një artikull që përshkruan gratë shqiptarë i cili ... Read More

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

03/06/2020

Pra, dëshironi që të dukeni bukur në foto – sepse dhe pas shumë vjetësh, ende nuk dini të buzëqeshni apo të keni një qëndrim të ... Read More

Britani / 11-vjeçari shqiptar koncert në ballkon, mbledh 1000£ për mjekët

31/05/2020

Thomas Ormond, i cili jeton në West Hill, ka ndërmarrë një iniciativë të bukur duke organizuar shfaqje me violinë nga ballkoni i shtëpisë së tij, ... Read More

E mbuluar vetëm me peshqir dhe me… Hygerta Sako shfaqet joshëse

31/05/2020

Moderatorja e sportit, Hygerta Sako, vijon të mbetet padyshim e bukur, ndonëse vitet e kalojnë. Ajo herë pas here ndan foto nga përditshmëria e saj ... Read More

E veshur me bikini të kuqe, provokon vajza e ish-deputetes shqiptare

01/05/2020

Ajo është e bukur dhe sharmante. Fjala është për vajzën e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda. Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, modelja ... Read More

Në karantinë me të dashurin në Spanjë, por Olta Gixharin e merr malli për detin e jugut

13/04/2020

Karantina e ka gjetur Olta Goxharin në Spanjë, ku po jeton edhe një histori të bukur dashurie. Së bashku me partnerin e saj, aktorja po ... Read More

Cilat janë super femrat që vazhduan suksesin pas divorcit?

05/03/2020

Egla Xhemali – Një histori e bukur dashurie, që fundin jo domosdoshmërisht e ka dhe aq interesant. Pavarësisht ndarjes, nënave u duhet të bëhen të ... Read More

Nikita Preka: Çmimet ndërkombëtare? Ja si kam spikatur mes vajzave nga e gjithë bota

28/01/2020

Egla Xhemali – Nga modelingu për të qenë përfaqësuese e së bukur në sfilata brenda vendit dhe përtej tij. Një rrugëtim që i ka kapërcyer ... Read More

Fshati i bukur kosovar, që po merr pamje sikurse fshatrat zvicerane

27/01/2020

Po të hysh në rrugën në të cilën lidhet fshati i bukur Uglar, që gjendet në Komunën e Gjilanit, vërehet një natyrë magjepsëse me bukuritë ... Read More