Tag: bukur

Leart Paqarada vjen me një gol të bukur për Sandhausen

04/05/2019

15:02 | 4 Maj 2019 15:02 | 4 Maj 2019 Leart Paqarada ka shënuar një gol të bukur në fitoren e rëndësishme të Sandhausen në ... Read More

Pse disa meshkuj mendojnë se u pëlqejnë të gjitha femrave?

27/04/2019

 Një mashkull hyn në një kafene dhe sheh një femër të bukur duke i buzëqeshur. A do të thotë kjo se ai po i pëlqen ... Read More

Aktorja e njohur reagon pasi u zgjodh si gruaja më e bukur në botë

25/04/2019

Aktorja e famshme u zgjodh si aktorja më e bukur e vititJennifer Garner Revista ‘People’ edhe këtë vit ka zgjedhur fytyrën e vitit, transmeton lajmi.net. ... Read More

Goli i Rashicës po krahasohet me golin e paharruar të Messit

25/04/2019

Lionel Messi dhe Milot Rashica janë protagonist të dy golave të bukur dhe të ngjashëm sipas tifozëve të futbollit. Ylli i Kombëtares së Kosovës po ... Read More

UEFA assesi të ndalet, na kujton edhe një herë ‘magjinë’ e Rashicës

24/04/2019

UEFA vazhdon t’iu ‘servojë’ ndjekësve të saj në rrjetet sociale golin e bukur të Milot Rashicës të shënuar kundër Ishujve Faroe. Ylli i Werder Bremen, ... Read More

Vishuni më trashë në pranverë dhe më hollë në vjeshtë

12/04/2019

Jemi në stinën e bukur të pranverës dhe në këtë stinë temperaturat nuk janë shumë të qëndrueshme. Gjatë kësaj stine, mëngjesi dhe mbrëmja janë më ... Read More

Viti 2019: Vetëm Lewandowski më mirë se Rashica

04/04/2019

Milot Rashica me një gol të bukur ka ndihmuar Werder Bremen të fitojë 0-2 në udhëtim te Schalke, për të kaluar në gjysmëfinale të Kupës ... Read More

Rashica protagonist në suksesin e Werderit në Kupën e Gjermanisë

03/04/2019

Milot Rashica me një gol të bukur ka ndihmuar Werder Bremen që të sigurojë kalimin në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë. Werder Bremen është skuadra ... Read More

Si rrallëherë, Patrisi poston foto përqafuar me Tunën

28/03/2019

Patrisi sjell një foto të bukur me bashkëshorten e tij.Tuna ka shkaktuar ‘furtunë’ me rikthimin e saj bmombastik me albumin të cilin e ka quajtur ... Read More

Labi dhe Qëndresa postojnë fotografinë e parë me vajzën

26/03/2019

Labinot Gashi vjen me një fotografi shumë të bukur të familjes së tij.Labi dhe Qëndresa Bajrami janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa. ... Read More

Rita Ora shfaq anën e bukur në fillim të turneut në Tokio

14/03/2019

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix ... Read More

Jessica Alba tregon kuptimet e tri tatuazhe të reja që ka bërë në krah

14/03/2019

Aktorja e bukur, Jessica Alba ka zbukuruar trupin me tre vizatime të reja. Edhe pse tre vjet më parë në një intervistë për revistën “Allure” ... Read More