Tag: Bukura

Më mirë një biznes sesa një lidhje të re/ Adrola Dushi flet për jetën private: Kur të gjej të duhurin…

17/10/2020

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare e cila ka një karrierë të suksesshme në SHBA. Bukuroshja shqiptare ishte personazhi i radhës ... Read More

Nga “Miss Shqipëria 2020”, te pasarelat botërore, Françeska Rustemi: Ju tregoj lidhjen time me Oriola Marashin

28/07/2020

E bukura do të ndryshojë botën”, kështu ka shkruar Dostojevski. Françeska Rustemi është zgjedhur si shoqëruesja e parë e misit në kompeticionin e bukurisë “Miss ... Read More

Bukuria e të qenit teze!

08/07/2020

E bukura e të qenurit teze konsiston në ndarjen e momenteve unike dhe argëtuese, të shoqëruara nga të qeshura dhe shumë dashuri me fëmijën e ... Read More

Si t’i zhdukim njollat e djersës nga veshjet gjatë verës?

08/07/2020

Përveç gjithë gjërave të bukura, vera është e mbushur me “siklete” të vockla. Siç janë përshembull njollat e djersës në bluzën apo fustanin e ri. ... Read More

Grabitësit nuk kursejnë as bukuroshen e sportit, futen në shtëpinë e saj dhe marrin gjërat me vlerë

07/06/2020

Dileta Leota është padyshim një nga gazetaret e sportit më të bukura në qarkullim. Ndonëse një personazh televiziv, kjo nuk i ka ndaluar aspak grabitësit ... Read More

FOTOT e para 49 viteve të Kryeministrit, ja si ngjante Rama kur ishte një fëmijë

03/06/2020

Kishit parë ndonjë fotografi të Kryeministrit, Edi Rama, në moshë kaq të vogël? Ne na u dukën aq të bukura dhe aq të qeshura këto ... Read More

Ervin Bushati ka një kërkesë për televizionet: Më ka marrë malli për telenovelat me të puthura dhe gra me rroba banje

03/03/2020

Deputeti Ervin Bushati ndjen nostalgji për telenovelat me gra të bukura. Duke e vënë theksin tek ndikimi që këto telenovela kanë, ai gjykon se në ... Read More

E rrallë: Lind foshnja me mjekër

06/02/2020

Të gjithë foshnjat e porsalindura janë të bukura, por disa prej tyre kanë pamje më unike. Kësisoj, një foshnje mashkull, e pagëzuar me emrin Jonathan, ... Read More

A e keni parë ndonjëherë kështu? Luana i publikon pamjet qesharake Marinës

29/01/2020

Jemi mësuar ta shikojmë gjithnjë të kuruar, duke e konsideruar një nga femrat më të bukura në vendin tonë. Flasim për Marinën, që në çdo ... Read More

Genta Ismajli me pamje provokuese, këngëtarja në krahët e miliarderit turk

16/01/2020

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit e saj një çastet më të bukura me të dashurin turk. Këtë herë çifti kanë vendosur të shkojnë në ... Read More

Maska që ju bën të dukeni 10 vjet më të reja

25/07/2019

Gratë nga Japonia bëjnë pjesë pa dyshim në mesin e grave më të bukura në botë.Kjo kryesisht për shkak se lëkura e fytyrës së tyre ... Read More

Tipet e grave që burrat i urrejnë në kulm

30/06/2019

Gjërat e mira dhe të bukura përgjithësisht ndjehen dhe nuk bërtiten fort. Ndaj, kujdes ndaj gjërave të bezdisshme, që njerëzit e sidomos burrat nuk i ... Read More