Tag: bukuroshe

Media serbe gjen shkakun e lojës së dobët së Crvena Zvezdës kundër Tiranës: Po digjeshin nga gazetaret bukuroshe shqiptare

26/08/2020

Prania e gazetareve dhe vajzave bukuroshe shqiptare në stadiumin “Air Albania” duket se ka qenë një arsye se pse lojtarët e  Crvena Zvezdës nuk kanë ... Read More

“Gëzuar dashuri”, Flor Mumajesi tërheq vëmendjen me urimin për ditëlindjen e Arilena Arës

17/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren bukuroshe Arilena Ara. Ajo feston ditëlindjen. Edhe pse është vetëm 22 vjeçe, këngëtarja ka arritur t’i ngjisë ... Read More

MC Kresha do të largohet nga muzika? Reperi tregon planet e tij

20/04/2020

Reperi Mc Kresha në fund të 2019-s, kurorëzoi në martesë dashurinë me bjonden bukuroshe, Erzina  dhe së  shpejti dyshja do të bëhen prindër për herë ... Read More

Alketa mbrëmjen e sotme ngjitet në skenën e Sanremos/ Dalin fotot nga provat e fundit

06/02/2020

Prezantuesja bukuroshe shqiptare, Alketa Vejsiu, do të ngjitet mbrëmjen e sotme në skenën e madhe të Sanremo-s, duke shënuar kështu një moment historik, pasi është ... Read More

‘Të dua bashkëshorti im’, Klea zbulon pamje të reja nga dasma sekrete në Marok

27/01/2020

Moderatorja bukuroshe Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda  kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, në një ceremoni private në Marok. Dyshja i kanë thënë ... Read More

Foto/ Ledri Vula nuk e fsheh më partneren, ja destinacioni i rradhës për çiftin

16/01/2020

Ledri Vula prej vitesh tashmë është i lidhur me një vajzë bukuroshe me emrin Sara. Por lidhjen Ledri ka preferuar ta mbajë të fshehtë duke ... Read More

‘Do t’i kërceja në prehër’, Rasheli shpreh hapur pëlqimin për Robertin

05/01/2020

11:55 | 5 Janar 2020 11:55 | 5 Janar 2020 Modelja bukuroshe, Rashel Kolaneci ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, ku gjatë emisionit u ... Read More

Sexy dhe të pa rrezistueshme, dy bukuroshet shqiptare ndezin rrjetin

23/03/2019

Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe kanë një miqësi mjaft të mirë midis tyre.Këtë atë ato e tregojnë shpeshherë nëpër komentet e ndryshme ... Read More

Luana thotë “Boll u bo tu vujt” në videoklipin e ri

15/02/2019

Luana Vjollca ka publikuar projektin e ri të saj. “Boll u bo tu vujt” është krijimi i ri muzikor i bukuroshe shqiptare. Muzika është punuar ... Read More

Dy divat e Hollivudit tregojnë se si duhet të vishemi në qilimin e kuq

14/01/2019

Dy bukuroshe të Hollivudit kanë shkëlqyer në qilimin e kuq të Critics Choice Awards. Dy aktoret vodhën të gjithë vëmendjen në Los Angelos, përkatësisht 51-vjeçarja ... Read More