Tag: Bukuroshja

Adrola Dushi e lidhur me deputetin shqiptar? Modelja shpërngulet pranë tij

25/02/2020

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mbajë ... Read More

Fotot seksi/ Morena Taraku i zbulon të gjitha në dush

19/01/2020

Morena Taraku po shijon pushimet e saj në Tajlandë. Bukuroshja është arratisur drejt destinacionit egzotik, por pa zbuluar se kush është fatlumi që e shoqëron. ... Read More

E veshur me “Gucci”, Morena Taraku u ngre gishtin e mesit ndjekësve të saj

09/01/2020

Morena Taraku duket e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Bukuroshja vazhdon të jetë aktive me publikimin e imazheve joshëse në “Instagram”. Këngëtarja së ... Read More

Tifozja e kombëtares kuq e zi ngacmon imagjinatën e ndjekësve

28/04/2019

Bukuroshja shqiptare është shfaqur provokative nga Milano e Italisë. Bukuroshja shqiptare, Rike Roçi i ka realizuar edhe disa imazhe të reja profesionale, shkruan lajmi.net. Këtë ... Read More

Vildania vije me një fotosesion të nxehtë nga kuzhina

27/03/2019

Bukuroshja kosovare, Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë brenda një kuzhineE veshur pak më thjesht, por më shumë stil derisa ajo paraqitet ... Read More

E dashura e Lautaros merr vëmendjen në rrjetet sociale

25/03/2019

Bukuroshja argjentinase, Agustina Gandolfo, vazhdimisht po merr vëmendjen përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 151 ndjekës në Instagram, ku poston imazhe ... Read More

Kim Kardashian angazhohet t’i gjejë banesë një ish-të burgosuri dhe do t’ia paguajë qiranë për pesë vite

16/03/2019

Kim Kardashian është duke vazhduar me veprat e mira. Bukuroshja amerikane ka kërkuar nga fansat e saj që të gjejnë një banesë me qira për ... Read More

Dy bukuroshe në një fotografi, Kejvina dhe Tayna sjellin një pozë të përbashkët

09/03/2019

Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Kejvina Kthella, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me reperen e popullarizuar, Tayna. Në bazë të përshkrimit të lokacionit, dy ... Read More

Diellza Kolgeci realizon fotosesion të veçantë në shtatzëni, pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

08/03/2019

Bukuroshja Diellza Kolgeci po shijon pritjen e ëmbël të shtatzënisë. Ajo dhe partneri i saj, basketbollisti Fisnik Rugova, pritet që së shpejti të bëhen prindër ... Read More

Ilda Bejleri shfaqet atraktive në të zezë

03/03/2019

Bukuroshja shqiptare, Ilda Bejleri, vazhdon që të mahnisë me dukjen e saj. Një prej prezantueseve më seksi gjithmonë di të mahnisë me pamjen e saj. ... Read More

Luana sjell imazhe atraktive nga pushimet në Maldive

23/02/2019

Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Luana Vjollca, i ka vazhduar pushimet e saj duke udhëtuar për në Maldive. Moderatorja e shndërruar në këngëtare më herët ishte ... Read More

Nicki Minaj është shtatzënë?

19/02/2019

Gjatë fillimit të këtij viti, bukuroshja bëri një koment në formë shakaje, por duket se po del që është e vërtetë. Nicki Minaj po raportohet ... Read More