Tag: bulevardin

Policia i sekuestron makinën Ilda Bejlerit pas aksidentit, ja veprat penale të moderatores

13/02/2020

Në vijim të informacionit të dhënë në lidhje me aksidentin e ndodhur në Bulevardin “Gjergj Fishta”, më datë 12.02.2020, ku ka mbetur e dëmtuar shtetasja ... Read More

Nis protesta e opozitës në Tiranë (Video)

13/05/2019

Mbështetësit e opozitës kanë nisur të grumbullohen në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Megjithëse në reshje të vazhdueshme shiu, qindra mijëra protestues janë grumbulluar në sheshin ... Read More

Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T20:18:15+02:00 60-vjeçari me inicialet T.K. nga Manastiri është gjetur i vdekur në bulevardin Koço Racin. Nga ndihma e Shpejtë njoftojnë se personit derisa po ... Read More

Në Shkup do të xhirohet film me efekte speciale, regjim i posaçëm i komunikacionit

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T13:51:53+02:00 Komunikacioni në bulevardin “Vidoe Smilevski Bato” në Shkup, nesër nga ora 10 deri në orën 17 do të riorientohet nëpër rrugët përreth për ... Read More

Aksident i gjashtëfishtë në Fier (Video)

05/03/2019

Gjashtë automjete janë përshirë në një aksident në bulevardin kryesor të qytetit të Fierit, por pa dëmtime në njerëz. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 20.30 ... Read More

Tërheqje pas 5 orësh dhune: Protestuesit tentuan të hyjnë në Kryeministri

16/02/2019

Nisi me lule, por vazhdoi me akte dhune, zjarr dhe gaz lotsjellës protesta e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta ishte një marshim i ... Read More

PS do të padisë presidentin Meta

25/01/2019

Gjatë debatit për çështjen e 21 janarit dhe mos vendosjen e drejtësisë për 4 viktimat në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kreu i Grupit të Partisë ... Read More

Atentat në Tetovë, të shtëna nga vetura në lëvizje (FOTO)

26/11/2018

26 Nëntor 2018 / 12:19 Rreth orës 10:30 në Bulevardin Bllagoja Toska në Tetovë, në afërsi të “Tetovares”, ka ndodhur një incident, me ç’rastë nga ... Read More

Gjevgjeli, policia zbulon 10 emigrantë

11/09/2018

11 September 2018 / 11:43 Në një kontroll të rregullt në bulevardin “Gjevgjeli” në Gjevgjeli, nëpunësit policorë mbrëmë në orën 01:00 pas mesnate kanë zbuluar ... Read More

Kaos trafiku në Çair, reagojnë banorët

01/09/2018

1 September 2018 / 16:19 Kaosi në bulevardin Cvetan Dimov që të con drejt komunës së Cairit si duket do të zgjasë edhe për një ... Read More