Tag: burrë

Gjuetari i thesareve gjen shpatën 335-vjeçare

20/05/2019

Një burrë ka gjetur mbetjet e një shpate 335-vjeçar në rrënojat e një anije pirate. Është gjetja e katërt nga Robert Felce nga vendi në ... Read More

Kjo është forcë, ky njeri i pëlcet 42 kanaçe të birrës me kokë

14/05/2019

Një burrë ka bërë diçka të pazakontë, duke hyrë kështu në Librin e rekordeve botërore ‘Guinness’, transmeton Indeksonline. Muhammad Rashid nga Pakistan ka goditur me ... Read More

E ka të dashurin më të moshuar se babain, 27-vjeçarja: Mosha nuk ka rëndësi

08/05/2019

Një 27-vjeçare, e cila është në një marrëdhënie me një burrë 57-vjeçar, ka deklaruar se hendeku i moshës mes tyre nuk ka asnjë farë rëndësie. ... Read More

I dha para një të pastrehu, fiton 200 mijë dollarë në llotari

04/05/2019

Një burrë ka fituar 200 mijë dollarë nga një lotari, një ditë pasi i dha para një të pastrehu. Brandon Sedin u nis të hënën ... Read More

Prokuroria heton tre kosovarë, dyshohet se iu bashkuan IS-it kur ishin të mitur

30/04/2019

Dy gra dhe një burrë, të cilët janë në mesin e 110 kosovarëve të kthyer nga Siria, kanë qenë të mitur në kohën kur dyshohet ... Read More

Personi që kreu vrasjet në Prishtinë, ishte në proces të divorcit me gruan

22/04/2019

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në lagjen Dardania në Prishtinë, ku një burrë ka vrarë gruan, nusen e djalit dhe më pas veten. ... Read More

Ky është personi që vrau gruan, renë dhe veten (Foto)

22/04/2019

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në lagjen Dardania të Prishtinës, kur një burrë ka vrarë gruan, nusen e djalit dhe më pas veten. ... Read More

Ia ndaluan 2.5 litra qumësht në aeroport, e piu të tërin që të mos ta çonte dëm

12/04/2019

Një burrë kinez, i cili u ndalua nga siguria e aeroportit në Australi për mbajtjen e sasisë të madhe të 2.5 litra, vendosi që mos ... Read More

Babai theri me thikë djalin në Ferizaj, nëna akuzon të birin për gjithë ngjarjen

08/04/2019

Një burrë 64 vjeçar në Ferizaj, të dielën në mbrëmje ka therur me thikë djalin e tij 31 vjeç. Bashkëshortja e të moshuarit nga Ferizaji, i ... Read More

Humbi 15 kilogramë në një muaj duke pirë vetëm birrë

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T10:49:32+02:00 Një burrë nga Ohio ka humbur 15 kilogramë gjatë një muaji duke pirë vetëm birrë gjatë festimeve Lent. Del Hall njoftoi në shkurt ... Read More

Gabimet që meshkujt duhet t’i shmangin në veshje

03/04/2019

Është e një rëndësie të madhe për një burrë të vishet sa më atraktiv që është e mundur. Por, nganjëherë meshkujt bëjnë gabime në stilin ... Read More

Njeriu me “penisin më të madh në botë” thotë se iu shkatërrua karriera e aktrimit

31/03/2019

Një burrë që pretendon të ketë ‘penisin më të madh në botë’ tha se karriera e tij e aktrimit iu shkatërrua për këtë fakt, por ... Read More