Tag: burri

Çifti amerikan bëhet hit me qenin e tyre, është shumë i madh dhe peshon afro 100 kilogramë (Foto/Video)

14/03/2019

Qeni i një burri në Kaliforni ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, për faktin se ka një trup shumë të madh dhe peshon mbi 90 ... Read More

“Nuk i marrin rrogat”, burri me ekskavator shkatërron për gjysmë ore hotelin e ri – policia angleze në kërkim të autorit (Video)

22/01/2019

Policia angleze është vënë në kërkim të një burri i cili me ekskavator shkatërroi recepsionin dhe dyert e një hoteli të ri në Liverpool, dhe ... Read More

Gruas që i ranë djali dhe burri dëshmorë në luftë i ndalet pensioni për faturat e rrymës (Video)

06/12/2018

Shaha Haziri, të cilës i ranë dëshmorë në luftë djali dhe burri, jeton e vetme në fshatin Verbovc të Drenasit. Ajo nuk po arrinë të ... Read More

Shitet fotografia e Hitlerit me vajzën hebreje – tregohet historia e pabesueshme e saj (Foto)

14/11/2018

Në shikim të parë, fotografia e një burri që përqafon vajzën e re duket sikur tregon një skenë lumturie të madhe. Por një vështrim më ... Read More

Kim Kardashian thotë se Kanye West e ngacmon duke i kërkuar të bëjnë sërish fëmijë

31/10/2018

Ajo tashmë është nënë e tre fëmijëve. Por Kim Kardashian zbuloi se burri i saj Kanye West po e ngacmon atë për të bërë më ... Read More

Vrasja në Tetovë, vrasësi ende në arrati

15/10/2018

15 Tetor 2018 / 12:25 Vazhdon të jetë ende në arrati burri i dyshuari për vrasjen e gruas së tij mbrëmjen e djeshme në Reçicë të ... Read More

Aeroplani luftarak fluturon me shpejtësi të madhe pak metra mbi kokën e një burri (Video)

02/10/2018

Një aeroplan luftarak ka fluturuar vetëm pak metra mbi kokën e një burri, të cilin për pak sa nuk e goditi. Aeroplani i ushtrisë ukrainase ... Read More

FFK vizitohet nga zyrtarët e Federatës Gjermane të Futbollit

16/08/2018

Në selinë e FFK-së presidenti Agim Ademi, bashkë me anëtarin e KE z. Bakir Burri dhe sekretarin e përgjithshëm z. Eroll Salihu priti z. Helmut ... Read More

Justin Verlander ishte në depresion, Kate Upton e shpëtoi atë nga vetëvrasja duke mos e lënë të hidhet nga ura

10/08/2018

Është normale që burri dhe gruaja të mbështesin njëri-tjetrin në kohët e vështira, por Kate Upton jo vetëm që ndihmoi në karrierën e burrit të ... Read More

Vrasja e nënës dhe vajzës në Gjakovë, kërkohet përgjegjësi institucionale

09/08/2018

Vrasja e dyfishtë që ndodhi mbrëmjen e shtatë gushtit, në Gjakovë, ku burri vrau bashkëshorten 40 vjeçare dhe vajzën e tij 9 vjeçare, ka nxitur ... Read More

Nisin hetimet për policët që e trajtuan rastin e kërcënimit të nënës dhe bijës që u vranë në Gjakovë

09/08/2018

Pas vrasjes së dyfishtë të djeshme që ka ndodhur në Gjakovë, me ç’rast burri vret bashkëshorten dhe vajzën e tij 9 vjeçare, Inspektorati Policor i ... Read More

Një femër sulmohet fizikisht nga burri me të cilin bashkëjeton

06/08/2018

Të dielën, në ora 10:00, në Prishtinë një femër është sulmuar fizikisht nga burri me të cilin bashkëjeton. Kështu thuhet në raportin e Policisë së ... Read More