Tag: Bytyçi

Ish-kryetarët e FFK-së dhe ish-trajnerët e Kosovës i dalin në përkrahje Agim Ademit

11/12/2019

Të pranishëm ishin ish-kryetarët Agim Bytyçi e Sabri Hashani, ish-përzgjedhësit, Ajet Shosholli, Bylbyl Sokoli, Edmond Rugova e Albert Bunjaki, si dhe ndihmësi i përzgjedhësit aktual, ... Read More

Bytyqi: Kriminelët e përfshirë në vrasjen e vëllezërve të mi, Vuçiqi i futi në Parlamentin e Serbisë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Bytyçi: Vuçiq udhëheq krimin e organizuar në Serbi

03/03/2019

Ilir Bytyçi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të UÇK-së që u vranë pas përfundimit të luftës nga forcat serbe, ka ... Read More

Veseli: Nuk do të ndalemi së kërkuari drejtësi për vëllezërit Bytyqi

27/02/2019

Drejtësia duhet dhe do të vendoset në vend për vrasjen e Vëllezërve Bytyçi – Yllit, Agronit dhe Mehmetit, pjesëtarë të Batalionit “Atlantiku”. Kështu ka deklaruar ... Read More