Tag: Capital

“Nuk vij dot në emision”/ Capital T i punon rrengun e papritur moderadores, ja reagimi i Luana Vjollcës

25/10/2020

Reperi Capital T ishte një  ndër të ftuarit e emisionit “Shiko Kush Luan” mbrëmjen e djeshme. Gjatë hapjes të puntatës moderatorja Luana Vjollca ndau me ... Read More

Modelja rrëfen takimin e sikletshëm: Më ftoi për darkë, por pagova unë

02/10/2020

Modelja shqiptare Fiona Metohu, të cilën e kemi parë në klipin e Capital T “Braziliane”, ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin “ABC e ... Read More

Capital T jep lajmin e mirë për fansat, zbuloni surprizën që ka përgatitur

24/09/2020

Reperi Capital T është një ndër emrat më të njohur e të sukseshëm të muzikës shqiptare. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, reperi ... Read More

“Me lalin më t’mirë/  Capital T poston foton me Veliajn, ja planet e të dyve

23/09/2020

Reperi i njohur Capital T ka takuar ditën e djeshme kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.Ky i fundit e ka pritur në zyrë Capitalin, i cili ... Read More

Adrola Dushi mohon lidhjen me Capital T: Jam me fat që e kam në jetën time, por si shok

22/09/2020

Adrola Dushi ka folur për herë të parë rreth marrëdhënies së saj me Capital T. Modelja ka mohuar të ketë një lidhje mes tyre, duke ... Read More

Capital T flet si rrallëherë: Edhe unë i kam përjetuar fluturat në stomak…

16/09/2020

Reperi i njohur Capital T ndonëse është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, ka ditur se si t’a mbajë sekret jetën private. Ai është ... Read More

“Shqiptarët gjithë jetën kanë ngrënë groshë”, Capital T i kthehet ndjekësit

08/07/2020

Reperi i njohur Capital T ka postuar një video në ‘Instagram’  me këngën ‘Flawless, ku shkruan se është krenar për suksesin e projektit të tij ... Read More

U fotografua me vajzën misterioze në Paris, Capital T zbulon për kë bëhet fjalë

13/02/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Capital T çmendi rrjetin pak ditë më parë, pasi publikoi një foto në “Instagram”, ku shfaqet i përqafuar me një ... Read More

U përfol për lidhje, Capital T dhe vajza misterioze ndajnë me fansat foto nga Parisi

11/02/2020

Capital T e mban jetën private larg vëmendjes së medias dhe fansave, ndonëse kurioziteti për të mësuar rreth tij është i madh. Megjithatë, herë pas ... Read More

Në krahët e modeles shqiptare? Capital T fotografohet në Paris

09/02/2020

Reperi i njohur Capital T, i pyetur disa herë për jetën e tij private, është përgjigjur se nuk është në një lidhje. Së fundmi, reperi ... Read More

Stresi ka diçka për të thënë për Capital T, para koncertit të tij në Tiranë

12/09/2019

21:15 | 09/12/2019 Stresi ka thënë fjalë të mëdha për reperin Capital T. Kanë mbetur edhe pak ditë deri në koncertin madhështor që Capital T ... Read More

Capital T ushtron boks me këtë kampion

28/04/2019

Capital T ka publikuar foto duke boksuar me njërin prej boksierëve kampion. Reperi ka treguar edhe njëherë pasionin e tij për sportin e boksit, shkruan ... Read More