Tag: Casillas

Gruaja e Casillas flet për gjendjen e portierit spanjoll

03/05/2019

16:46 | 3 Maj 2019 16:46 | 3 Maj 2019 Portieri legjendar spanjoll, Iker Casillas, ka pësuar një sulm në zemër gjatë kësaj jave. Të ... Read More

Mjekët japin lajmin e keq për Iker Casillas

02/05/2019

Pavarësisht se kishte shpresa që portieri legjendar, Iker Casillas sërish të kthehej në fushën e lojës, mjekët kanë dhënë një lajm aspak të mirë. Mjekët ... Read More

Wenger: Jam i befasuar me atë që i ka ndodhur Casillasit

02/05/2019

Arsene Wenger ka thënë fjalët më të mira të mundshme për Iker Casillas, pasi ky i fundit po trajtohet në spital pas një sulmi në ... Read More

Agjenti i Casillas: Sulmi ka mundur të jetë i tmerrshëm po t’i ndodhte kjo gjë

02/05/2019

Agjenti i Casillas: Sulmi ka mundur të jetë i tmerrshëm po t’i ndodhte kjo gjë Carlos Cutropia e ka konsideruar Iker Casillasin me fat, që ... Read More

E dhimbshme: Casillas detyrohet të lë futbollin?

02/05/2019

Iker Casillas do t’i duhet të tërhiqet nga futbolli pas sulmit në zemër. Kështu ka deklaruar ish basketbollisti i Real Madridit dhe kardiologu, Juan Antonio ... Read More

Lajmërohet Casillas, tregon gjendjen e tij dhe ka një mesazh për të gjithë

01/05/2019

Iker Casillas është lajmëruar për herë të parë pas sulmit në zemër të përjetuar ditën e mërkurë. Portieri legjendar ka pësuar një sulm në zemër, ... Read More

Gjithçka që duhet të dini për sulmin në zemër që përjetoi Iker Casillas

01/05/2019

Iker Casillas ka tronditur botën e futbollit me lajmin se ka pësuar një sulm në zemër. 38 vjeçari, të mërkurën gjatë stërvitjeve te Porto, ka ... Read More

Casillas bashkon botën e futbollit, këto janë reagimet e para

01/05/2019

Iker Casillas ka pësuar një sulm në zemër dhe menjëherë është dërguar në një spital në qytetin e Porto. Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra ... Read More

Kjo është fotoja e Casillas që Porto e publikoi një orë para sulmit në zemër

01/05/2019

Kjo është fotoja e Casillas që Porto e publikoi një orë para sulmit në zemër Portieri legjendar Iker Casillas, të mërkurën është shtruar në spital ... Read More

Kjo është gjendja e Iker Casillas pas sulmit në zemër

01/05/2019

Iker Casillas është shtruar me urgjencë në spitalin e Portos, pas një problemi të shfaqur në zemër gjatë stërvitjeve ditën e mërkurë. Lajmi bëhet i ... Read More

Casillas i hapur për një rikthim në La Liga

19/03/2019

Iker Casillas ka zbuluar se do dëshironte rikthimin në La Liga pavarësisht se ka rinovuar së fundmi me Porton. 37-vjeçari pavarësisht moshës vazhdon të jetë ... Read More