Tag: çastesh

‘Dimër’ titullohet kënga më e re e nga Gena

11/05/2019

20:03 | 11 Maj 2019 20:03 | 11 Maj 2019 Gena ka sjellur këngën e re me videoklip. Para pak çastesh Gena lansoi projektin e ... Read More

Rina Balaj pozon nga shtrati

28/04/2019

Rina Balaj me foton publikuar gati zbulon pjesën intime. Para pak çastesh Rina Balaj publikoj një fotografi në Instagram në të cilën duket tejet e ... Read More

Kida atraktive në foton e fundit, bën këtë ndryshim në fytyrë

28/04/2019

Kida tërheq vëmendjen e ndjekësve me pamjen e saj. Para pak çastesh Kida e ka publikuar një fotografi në Instagram ku duket mjaft atraktive, shkruan ... Read More

Aksident trafiku në magjistralen Tetovë-Gostivar, një viktimë dhe disa të lënduar

02/04/2019

Alsat 2019-04-02T09:24:13+02:00 Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rënd trafiku në Magjistralen Tetovë-Gostivar, me ç’rast i vdekur ka mbetur një person dhe disa ... Read More

​Aksident në Kodrën e Trimave

27/03/2019

Një aksidenti komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë dy vetura, një “BMW” dhe një ... Read More

Aksident në Vitomiricë të Pejë, ka të lënduar

16/03/2019

Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur para pak  çastesh në Vitomiricë të Pejës. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë ... Read More

Imuniteti i Veljanovskit, filloi seanca parlamentare

24/02/2019

24 Shkurt 2019 / 21:38 Para pak çastesh ka filluar edhe seanca parlamentare për heqjen e mandatit të ish-kreut të Kuvendit dhe njëherazi deputeti i ... Read More

Shtylla bllokon rrugën në fshatin Reçicë të Tetovës

22/02/2019

22 Shkurt 2019 / 13:07 Para pak çastesh në fshatin Reçicë të Tetovës është rrëzuar një shtyllë elektrike e cila ka përfunduar në mes të ... Read More

Alsat para Gjykatës Penale pas arrestimit të Veljanovski, Ristovski dhe Janakievski

20/02/2019

20 Shkurt 2019 / 19:17 Para pak çastesh janë arrestuar ish kryetari i Kuvendit Trajko Veljanovski, dhe ish ministrat Mile Janakievski dhe Spiro Ristovski. Ata ... Read More

Ndërroi jetë edhe një nga të lënduarit e aksidenti të 13 shkurtit, numri shkon në 15 viktima

16/02/2019

16 Shkurt 2019 / 9:26 Para pak çastesh ka ndërruar jetë edhe njëri nga të lënduarit e aksidentit që ndodhi më 13 shkurt në autostradën ... Read More

Ngelet zbrazët vendi i planifikuar për Branko Crvenkovskin

12/02/2019

12 Shkurt 2019 / 11:41 Flamuri i NATO-s para pak çastesh është vendosur përpara Qeverisë. Mbishkrimi me shkronjat “Qeveria e Republikës së Maqedonisë” tanimë është ... Read More

Largohet rrethoja e hekurt nga godina e Qeverisë (video)

07/02/2019

Para pak çastesh ka filluar heqja e rrethojës prej para qeverisë. Vendimin për heqjen e rrethojës e solli Qeveria në seancën e fundit, ndërkohë që ... Read More