Tag: çdo

Horoskopi ditor, e hënë 6 korrik 2020

06/07/2020

DashiDite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni ato para se ... Read More

Disa nga shkaqet e urinimit të shpeshtë

22/06/2020

Urinimi është një proceset fiziologjike të çdo njeriu, por ndodh që në momente të caktuara ky proces të ndodh më shpesh se sa duhet. Shkaqet ... Read More

Horoskopi ditor, e martë 16 qershor 2020

16/06/2020

DashiSot do jeni shume te përgjegjshëm për çdo veprim qe do hidhni ne jetën sentimentale. Për gjithçka do bashkëpunoni me partnerin dhe ne asgjë çast ... Read More

Këto ushqime duhet t’i ndaloni pas moshës 30-vjeçare

15/06/2020

Ushqimi i tepërt shkakton sëmundje në çdo moshë, por pasi të kalojmë të 30-tat trupat tanë bëhen në mënyrë progresive më pak të aftë për ... Read More

Ateistët, Grupi I Tretë Më I Madh Në Botë

11/06/2020

Çdo i gjashti njeri në planet është ateist. Ateistët, njerëz pa religjion, janë grupi i tretë më i madh në botë, pas të krishterëve dhe ... Read More

Shikoni mbetjet që janë mbledhur në orbitën e tokës ndër vite

11/06/2020

Është e pamundur të dihet se sa shumë mbeturina hedhim për çdo ditë, por a mund ta paramendoni sa shumë të tilla janë mbledhur në ... Read More

Trajneri që pi çdo ditë urinën e tij për t’u bërë më i zgjuar, i fuqishëm dhe më i ri

10/06/2020

Disa studime sugjerojnë se pirja e një gote verë të kuqe çdo ditë mund të jetë e mirë për shëndetin tonë. Po një gotë urinë?! ... Read More

Që të kemi flokë të shëndetshme sa shpesh duhet të lajmë kokën

10/06/2020

Ne dikur mendonim se të lanim flokët çdo ditë ose çdo dy ditë ishte një norma që duhej ndjekur, por tani me shpikjen e shampos ... Read More

Për të eleminuar strijat përdorni vetëm këto dy përbërës

08/06/2020

Vajzat e kanë kompleks pjesën e strijave dhe duan të bëjnë çdo gjë që ti eleminojnë ato. Strijat shfaqen më së shumti në zonën e ... Read More

5 gënjeshtra me të cilat na ushqen industria ushqimore

08/06/2020

Nëpër dyqane çdo gjë është e freskët, çdo gjë është natyrale dhe natyrisht plot vitamina. Çdo produkt është pa aditiv – dhe që të gjitha ... Read More

Sekretet për t’i mbijetuar martesës

07/06/2020

Martesa është një eksperiencë unike për çdo çift, por në të njëjtën kohë është shumë e vështirë të shkohet përpara. Ja dhjetë këshillat për t’i ... Read More

Sa herë duhet të lajmë kokën që të kemi flokë të shëndetshëm?

07/06/2020

Ne dikur mendonim se të lanim flokët çdo ditë ose çdo dy ditë ishte një norma që duhej ndjekur, por tani me shpikjen e shampos ... Read More