Tag: ceremonia

Certifikohen 82 zyrtarë policorë për tu bërë pjesë e Njësisë Speciale (Video)

17/05/2019

Sot, në kampin Vrella, u mbajt ceremonia zyrtare e certifikimit të 82 zyrtarëve policorë, të cilët me sukses kaluan trajnimin (10) javor për t’u bërë ... Read More

Sot do të certifikohen zyrtarët policor të Njësisë Speciale

17/05/2019

Sot do të mbahet ceremonia e certifikimit të zyrtarëve policor të Njësisë Speciale Operative (NJSO), të cilët me sukses kanë përfunduar një trajnim (10) javor. ... Read More

Sot i jepet lamtumira nëntetares Zarife Hasanaj

10/05/2019

Homazhet për dëshmoren e atdheut, nëntetare Zarife Hasanaj dhe më pas ceremonia shtetërore, do të zhvillohen sot në Pallatin e Kongreseve nga ora 10:00 – ... Read More

Irina Shayk dukej shumë e mërzitur, fajtor është Bradley Cooper me Lady Gagan

26/02/2019

Ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit po vazhdon të përfolët në mediat ndërkombëtare. Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin ndër yjet ... Read More

Bleona Qereti pozon krahas Ciaras në ndejës e pas Oscarit

26/02/2019

Të dielën është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit. Filmbërësit dhe aktorët kanë marrë statujat e tyre të arta, të ... Read More

Bleona merr poza duke mbajtur në dorë një Oscar

25/02/2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 91-të e ndarjes së çmimeve Oscar në Los Angelos të SHBA-ve. Statuja prestigjioze e çmimeve të ndara nga ana e ... Read More

Rita Ora shkëlqen në ndejën e pas Oscarit

25/02/2019

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve për herë të 91-të, ku protagonistët morën çmimet e tyre Oscar. Natyrisht vëmendje të madhe morën personalitetet ... Read More

Bleona Qereti elegante në ceremoninë e ndarjes së Oscarëve

25/02/2019

Mbrëmë u zhvilluar ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Shkencës dhe Filmit. Pos shumë personaliteteve të huaja si dhe protagonistët fitues të ... Read More

Nga udhëtimet luksoze, deri te çokollatat me kanabis – dhuratat 100 mijë dollarëshe që do t’i marrin të pranishmit në ‘Oscars 2019’

24/02/2019

Ceremonia prestigjioze e ndarjes së çmimeve Oscar do të zhvillohet në orët e para të të hënës (me kohën tonë), ndërsa edhe këtë vit, të ... Read More

A ndikohet Oscari prej Golden Globes: Kush janë favoritët e këtij viti për çmimin prestigjioz?

22/02/2019

Të dielën, më 24 shkurt, do të zhvillohet ceremonia e 91-të e Akademisë. Ashtu si çdo vit në këtë kohë, diskutohet se duart e kujt ... Read More

Fustani me yje i Dua Lipës bëhet temë e debatit në Britani të Madhe

21/02/2019

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “BRIT 2019” ishte një ngjarje e rëndësishme dhe një nga fituesit ishte edhe Dua Lipa. Ajo ka marrë vëmendjen e ... Read More

Gjithçka që duhet të dini për ‘Brit Awards 2019’ – ku konkurrojnë Dua Lipa dhe Rita Ora

18/02/2019

Ceremonia e Brit Awards kthehet me një tjetër eveniment në vitin 2019 për të vlerësuar sukseset në industrinë muzikore. Një numër i madh i artistëve ... Read More