Tag: çift

Nuk ka ngrënë kurrë ushqim në jetën e tij, 5 vjeçari alarmon mjekët dhe shkencëtarët

03/09/2019

Kur Todd dhe Carrie Bramlee, një çift prindërish të rinj nga Ohio, u bënë prindër për herë të parë në 2014-n kishin shumë ëndrra për ... Read More

Ja cilat janë 2 shenjat më të zgjuara të horoskopit

11/08/2019

Përpos karrierës, shëndetit apo marrëdhënies suaj në çift, yjet janë siguruar të përcaktojnë edhe inteligjencën tuaj. Pa lënë pas çdo shenjë të horoskopit me veçoritë ... Read More

Shenja juaj e horoskopit për sot ju premton befasi

21/07/2019

Të dhënat e yjeve për ditën e diel DASHI21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift do jete tej mase e qëndrueshme sot dhe ... Read More

Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Unë jam me ty

23/05/2019

21:28 | 05/23/2019 Pas akuzave që po iu bëhen nga një çift zviceran, Fifi i ka dalur në mbrojtje Loredanës. Loredana Zefi për disa javë ... Read More

Kështu dukeshin Besi dhe Xhensila para se të bëheshin të famshëm

22/05/2019

15:32 | 22 Maj 2019 15:32 | 22 Maj 2019 Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun. Bes Kallaku ka ... Read More

“700.000 franga nuk janë shumë në Zvicër”, ja çfarë shkruan mediumi zviceran për Tomë Gashin

10/05/2019

22:01 | 10 Maj 2019 22:01 | 10 Maj 2019 Dyshohet se Loredana ka marrë 700.000 franga nga një çift nga Valais. Ajo u paraqit ... Read More

Blogeret shqiptare marrin iniciativë për ta ndihmuar çiftin zviceran

09/05/2019

Loredana Zefi është akuzuar se ka mashtuar një çift zviceran së bashku me vëllain e saj, shkruan lajmi.net. Petra dhe Hans pretendojnë se Loredana ua ... Read More

Në përvjetorin e katërt të lidhjes, Keisi i dedikon fjalë zemre Stresit

29/04/2019

Keisi dhe Stresi janë çift mjaft i komentuar në medie. Keisi Lushaj përmes një postimi në Instagram, ka treguar se sot ajo dhe Stresi kanë ... Read More

Fero relaksohet me të dashurën në pishinë, publikohen pamjet

26/04/2019

Fero dhe Arbenita janë cift shumë i komentuar në shoubiz. Fero dhe Arbenita prej kur u bë publike lidhja e tyre, nuk ngurrojnë të publikojnë ... Read More

Fero dhe e dashura e tij më të dashuruar se kurrë, publikojnë këtë foto

23/04/2019

Fero dhe Arbenita janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë. Arbenita Ismajli ditën e sotme e nisi me një fotografi ku shfaqet në prehrin ... Read More

Puthje pasionante mes Kyliet dhe Travis tek avioni privat

14/04/2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë çift shumë i komentuar i shoubizit. Kylie Jenner së fundi ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të ... Read More

Banesa përfshihet në flakë, çifti humb jetën, shpëtojnë 4 fëmijët dhe gjyshi

08/04/2019

Një çift bashkëshortësh rreth 35 dhe 46 vjeç, kanë humbur jetën në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne, si pasojë e zjarrit ... Read More