Tag: çiftet

“Jam me fat që të kam”, Big Basta i dedikon fjalët më të ëmbla partneres

17/10/2020

Big Basta dhe Vesa Luma janë padyshim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja është larguar prej kohësh nga Shqipëria dhe janë ... Read More

Ribashkohen Fero dhe Arbenita, modelja poston videon e ëmbël pranë reperit

09/10/2020

Fero dhe Arbenita, një ndër çiftet më të komentuar të shobbiz-it janë ribashkuar . Këtë e konfirmoi vetë modelja me anë të një postimi në ... Read More

UEFA vendos, ja me kë do të përballet Tirana

18/09/2020

UEFA ka vensosur për ndarjen e grupeve para hedhjes së shortit për të përcaktuar çiftet e fazës “play off” në Ligën e Kampioneve dhe atë të Europës. ... Read More

“Sa kam shalën ti je i gjithi”/ Sherr tek “Përputhen” Arisin: S’ta jap luksin të bësh protagonisten, s’je femër…

10/09/2020

Kanë nisur përplasjet tek emisioni “Përputhen”, ku çiftet njihen me njëri-tjetrin. Arisi u prezantua dhe kërkoi që të shfaqte natyrnë e tij të veçantë, teksa ... Read More

Lorik Cana paska disa ankesa për bashkëshorten dhe zgjodhi t’ja thotë publikisht

09/09/2020

Ata janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bëhet fjalë për Lorik Canën si dhe bashkëshorten e tij Monika. Prindër të dy ... Read More

“Më në fund pas 2 muajsh”, Lorik Cana i nxjerr “të palarat” partneres

09/09/2020

Ata janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bëhet fjalë për Lorik Canën si dhe bashkëshorten e tij Monika. Prindër të dy fëmijëve, ata ... Read More

Zaimina poston foton e bashkëshortit me tre vajzat, por ai i kërkon publikisht një djalë

06/09/2020

Këngëtarja Zaimina Vasjari dhe partneri i saj Klodian Asllani janë një ndër çiftet më të komentuar, si në media ashtu dhe nga publiku. Dyshja gëzojnë ... Read More

“Mos guxo”, Xhensila nevrikoset me Besin, ja kush është ‘molla e sherrit’ (Foto)

30/08/2020

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet me të pëlqyer të shoëbiz-it shqiptar. Ata janë shumë aktiv në rrjetet ... Read More

Sara Hoxha tregon ç’heq tani që barku po i rritet

26/08/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara të shoëbizit, ndërsa së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. ... Read More

“Një dashuri”/ Oriola Marashi vesh fustanin e nusërisë, “çmendet” Eros Grezda

25/08/2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë padyshim një nga çiftet më të komentuara, ndërsa nuk ndalojnë së shprehuri publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Çifti ... Read More

Rrugëtimi i çiftit nga ekrani në biznes/ Bora Zemani i jep fund lidhjes me Donald Veshaj

15/08/2020

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin ndër çiftet më të përfolura për publikun shqiptar. Rreth një vit më parë, dyshja filloi të përflitej se kishin ... Read More

Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

10/08/2020

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it, mirëpo romanca e tyre nuk zgjati dhe këngëtarja tregoi ... Read More