Tag: çifteve

Fjetja në dhomë të ftohët ndihmon në shëndetin tuaj

06/08/2019

Shumica e çifteve fjalosen për temperaturën e dhomës, por sot do t’ju zbulojmë se personit që i pëlqen temperatura më e ulët gjatë natës, faktikisht ... Read More

Ja sa minuta zgjat realisht seksi në çift

11/06/2019

Seancat seksuale për shumicën e çifteve zgjasin 19 minuta. Nga këto, dhjetë minuta janë puthjet dhe ledhatimet përpara depërtimit.Kështu thuhet në një sondazh. Gjysma e ... Read More

Në fillet e lidhjes, Mauro Icardi kishte kontaktuar edhe me femra tjera pos Wanda Naras

20/03/2019

Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë një prej çifteve më të popullarizuara në botën e futbollit, ndërsa së fundmi ka dalë në dritë një ngjarje ... Read More

Pesë probleme të çifteve të martuara që mund të zgjidhen më lehtë seç e mendoni

17/03/2019

Krizat ndodhin në jetën e të gjitha çifteve. Ato mund të jenë të mëdha ose të vogla. Disa çifte divorcohen pas 2-3 vitesh martesë, ndërsa ... Read More

Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë, publikojnë fotografi duke u puthur me njëri-tjetrin

09/02/2019

Mozzik dhe Loredana janë një prej çifteve më të komentuar në media. Ata janë shumë të ndjekur edhe nga fansat në rrjetet sociale, përmes së ... Read More

Kim Kardashian duket provokuese me fustan rrjete ndërsa pozon pranë bashkëshortit, Kanye West

19/01/2019

Ata janë një prej çifteve më të komentuar në mediat ndërkombëtare. Kim Kardashian dhe Kanye West u fotografuan ndërsa argëtoheshin në festën e 40 vjetorit ... Read More

Gruaja e Lumi B shijon jetën martesore me reperin, preferojnë mbrëmjet në shtëpi me Netflix

17/01/2019

Ata janë prej çifteve shembullore të skenës, duke u kujdesur që gjithmonë të ruajnë jetën private. Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda, prej vitesh ... Read More

Butrint Imeri dhe Kiara Tito nuk janë ndarë

09/12/2018

Ka kohë që po spekulohet për ndarjen e një prej çifteve më simpatike. Butrint Imeri dhe Kiara Tito formësuan dyeshen më të lezetshme të estradës. ... Read More

Bashkëshortja e Labit zbulon gjininë e foshnjës që po pret, çifti do të bëhen me vajzë

04/12/2018

Moderatori Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami janë një prej çifteve më të diskutuar në estradë. Ata do të bëhen së shpejti prindër, teksa për muaj ... Read More

Gjysma e çifteve aktrojnë në internet se kanë një lidhje të lumtur

08/11/2018

Nëse jeni mërzitur nga postimet e pafundme të çifteve duke bërë selfie në palestra dhe duke shkuar në darka, atëherë kemi një lajm për ju: ... Read More

Sot e ka të dashur, por dikur ishte një fans i saj! Alex Rodriguez publikon autografin e parë që Jennifer Lopez i dha

14/10/2018

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një prej çifteve më të diskutuar në mediat ndërkombëtare. Jeta e tyre private bëhet gjithnjë temë në media, teksa ... Read More

“Si barbi me princin e saj”, Marina Vjollca dhe Geti vijnë me set të veçantë fotografik

15/09/2018

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të ndjekur në estradën shqiptare. Ata numërojnë me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, në të ... Read More