Tag: çifteve

Martesa më pak, divorce më shumë, në Zvicër

25/02/2020

Trendi i rënies së numrit të martesave vazhdon. Një total prej 38.200 çifteve u martuan më 2019, një rënie prej 6.2% në krahasim me një ... Read More

Fjetja në dhomë të ftohët ndihmon në shëndetin tuaj

06/08/2019

Shumica e çifteve fjalosen për temperaturën e dhomës, por sot do t’ju zbulojmë se personit që i pëlqen temperatura më e ulët gjatë natës, faktikisht ... Read More

Ja sa minuta zgjat realisht seksi në çift

11/06/2019

Seancat seksuale për shumicën e çifteve zgjasin 19 minuta. Nga këto, dhjetë minuta janë puthjet dhe ledhatimet përpara depërtimit.Kështu thuhet në një sondazh. Gjysma e ... Read More

Në fillet e lidhjes, Mauro Icardi kishte kontaktuar edhe me femra tjera pos Wanda Naras

20/03/2019

Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë një prej çifteve më të popullarizuara në botën e futbollit, ndërsa së fundmi ka dalë në dritë një ngjarje ... Read More

Pesë probleme të çifteve të martuara që mund të zgjidhen më lehtë seç e mendoni

17/03/2019

Krizat ndodhin në jetën e të gjitha çifteve. Ato mund të jenë të mëdha ose të vogla. Disa çifte divorcohen pas 2-3 vitesh martesë, ndërsa ... Read More

Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë, publikojnë fotografi duke u puthur me njëri-tjetrin

09/02/2019

Mozzik dhe Loredana janë një prej çifteve më të komentuar në media. Ata janë shumë të ndjekur edhe nga fansat në rrjetet sociale, përmes së ... Read More

Kim Kardashian duket provokuese me fustan rrjete ndërsa pozon pranë bashkëshortit, Kanye West

19/01/2019

Ata janë një prej çifteve më të komentuar në mediat ndërkombëtare. Kim Kardashian dhe Kanye West u fotografuan ndërsa argëtoheshin në festën e 40 vjetorit ... Read More

Gruaja e Lumi B shijon jetën martesore me reperin, preferojnë mbrëmjet në shtëpi me Netflix

17/01/2019

Ata janë prej çifteve shembullore të skenës, duke u kujdesur që gjithmonë të ruajnë jetën private. Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda, prej vitesh ... Read More