Tag: çifti

Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të Getit

21/10/2020

Çifti i mirënjohur shqiptar, Marina Vjollca dhe Getuar Selimi po vazhojnë të jenë tejet të përfolur në publik. Ata kanë dy vite martesë dhe që ... Read More

“Haribo i babës”, Besniku pozon për herë të parë me Emin dhe sytë na bënë zemra

16/10/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapo u bënë prindër për herë të parë në muajin Qershor, teksa aktorja solli në ... Read More

Ledri dhe Sara do të bëhen prindër së shpejti, ja ‘parashikimi’ i Kidës për vogëlushen  

16/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundit, dhe çifti i njohur Ledri dhe Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata ... Read More

“E do bebi, jo unë”, Sara Hoxha tregon ushqimin e preferuar gjatë shtatzënisë

27/09/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha, çifti shumë i dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër të një vajze për herë të parë. Blogerja ... Read More

Pas 6 muajsh Adrola Dushi ndahet nga politikani kosovar

29/08/2020

Çifti largojnë njëri-tjetrin nga Instagrami, modelja braktis sërish Shqipëri Ishte fillimi i shkurtit kur Adrola Dushi u përfol për herë të parë për një lidhje ... Read More

Bora Zemani i jep fund lidhjes me Donald Veshaj, çifti fshin fotot dhe largojnë njëri-tjetrin nga Instagrami

13/08/2020

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u konfirmuan si çift vetëm pak kohë më parë. Çifti nisi të postonte foto së bashku dhe të flisnin edhe ... Read More

Oriola pushime me të dashurin, por nuk i ndal fotot provokuese në Instagram

31/07/2020

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse ... Read More

Kiara Tito rikthehet me Butrint Imerin

18/07/2020

Çifti pushime në jug të vendit  – Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë një ndër çiftet më të përfolura dy vitet e fundit. Ndonëse asnjëherë ... Read More

Çifti zvicerian s’i ndahet Loderanës: Humbëm 655.000 euro prej saj

16/07/2020

Çifti zvicerian që paditi Loredanën, vijon me akuzat e rënda drejtuar reperes. Aktualisht ajo ndodhet ende nën hetim dhe rrezikon të dëbohet nga Zvicra, nën ... Read More

Stresi konfirmon pajtimin me Keisin dhe poston foto me vjehrrën

08/07/2020

Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë kryefjala e mediave rozë. Çifti është ndarë dhe bashkuar shumë shpesh. Vetëm pak kohë më parë Keisi bëri ... Read More

Alban Skënderaj tregon portretin e vogëlushit Duam: Pasuria ime!

27/06/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Miriam dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë në janar të këtij viti, me ardhjen në ... Read More

Foto sa një mijë fjalë, Elgit Doda na prezanton me Kridin

17/06/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë pak ditë më parë. Klea solli në ... Read More