Tag: cili

Deskoska: Ligji kundër korrupsionit, së shpejti

12/12/2018

12 Dhjetor 2018 / 14:05 Ligji për parandalimin e korrupsionit i cili do të rregullojë edhe ngecjet në Komisionin anti-korrupsion, do të miratohet së shpejti, ... Read More

Macaulay Culkin: Ka 15 vjet që nuk e kam shikuar filmin “Home Alone”

11/12/2018

Aktori Macaulay Culkin, i cili u bë i famshëm në saje të rolit në filmin “Home Alone”, thotë se ka kaluar një kohë të gjatë ... Read More

Protestë e të punësuarve të Qendrës Klinike mbi vendimin për rritjen e çmimeve të parkingut (FOTO)

11/12/2018

Protestë e të punësuarve të Qendrës Klinike mbi vendimin e kreut të Shkupit Shilegov i cili dje kumtoi se do të rris çmimet e parkingut ... Read More

Zbulohet grupi i mercenarëve serbë, që rrezikojnë të destabilizojnë veriun e Kosovës (Foto)

10/12/2018

Është zbuluar se ekziston një grup kriminal, i cili është i përgatitur për destabilizuar pjesën veriore të Kosovës. Ai ka edhe përkrahjen e funksionarëve të ... Read More

Coman nuk pranon të operohet, hidhërohen zyrtarët e Bayernit

10/12/2018

Një lojtar i ri, i cili ka luajtur tashmë për PSG-në, Juventusin dhe tashmë është pjesë e Bayern Munichut, ka probleme kronike me lëndimet. Kinglsey ... Read More

Lakra qetëson shiatikun

09/12/2018

I ftohti di të nxisë dhembjen e vjetër – dhembjet e shpinës apo të shkaktojë shiatikun i cili më herët ju ka munduar. Nëse ju ... Read More

Sejdiu: Isa Mustafa na pengoi në Prishtinë, Haradinaj na dha mbështetje të plotë (Video)

08/12/2018

Nënkryetari i PSD-së i cili ka qenë edhe nënkryetar i Komunë së Prishtinës, Dardan Sejdiu ka hedhur akuza të rënda ndaj kryetarit të LDK-së, Isa ... Read More

Jean Todt: Është e vështirë ta shohësh në atë gjendje Schumacherin

07/12/2018

Michael Schumacher, i cili është ende në gjendje të vështirë shëndetësore pas një aksidenti me ski, ka një vizitor të rregullt, i cili nuk është ... Read More

Në shtëpinë e adoleshentit miliarder: Ylli i Dubait tregon rezidencën luksoze, përfshirë kopshtin zoologjik privat me 500 kafshë (Video)

06/12/2018

Një djalë i pasur 16-vjeçar i cili thuhet se ka para “për të hedhur” falë babait të tij miliarder – i ka lejuar kamerat në ... Read More

Përfshihet nga zjarri shtëpia e reperit Sin Boy në Prishtinë

06/12/2018

Reperi shqiptar Sin Boy, i cili u bë i njohur falë bashkëpunimit të tij me Rina Balajn, është përballur me një ngjarje të pakëndshme pasditen ... Read More

Si të përballemi sa më lehtë me rrufën

06/12/2018

Nuk ekziston shkopi magjik i cili do të mundë të na kursejë nga telashet e disa ditëve të rrjedhjes së hundëve, kollës, bronkitit apo infeksioneve ... Read More

Irrati gjykon ndeshjen Juventus – Inter

06/12/2018

Massimiliano Irrati do të gjykojë sfidën derbi të Italisë mes Juventusit dhe Interit. Irrati i cili ishte në fushë në fitoren e Interit prej 3-0 ... Read More