Tag: Cineplexx

Sot në Cineplexx të gjitha biletat 1.99 euro

11/12/2018

Kinemaja më e madhe në vend, Cineplexx do të nis shfaqjen e filmave me një orar të pazakonshëm. E gjithë kjo për shkak të interesimit ... Read More

‘Cineplexx’ feston ditëlindjen me super-ofertë, të gjitha biletat për vetëm 1,99 euro!

06/12/2018

Me 11 dhjetor, Cineplexx feston ditëlindjen e dytë, ku të gjitha biletat 2D, 3D dhe VIP do të jenë vetëm 1,99 euro. Biletat tashmë janë ... Read More

Dalin në shitje biletat për Aquaman në Cineplexx

04/12/2018

Filmi më i ri nga universi “DC Extended Universe”, Aquaman, arrin në Cineplexx më 13 dhjetor. Universi i cili filloi me Man of Steel në ... Read More

“The Grinch” arrin në Cineplexx me eventin Dita e Familjes!

22/11/2018

Njëri prej filmave më fantastik për festat e fundvitit po arrin në Cineplexx! Kinemaja Austriake, për filmin e animuar The Grinch, do të organizojë eventin ... Read More

Cineplexx organizon eventin “Fantastic Beasts 2 – Premiere” me shpërblime dhe aktivitete

13/11/2018

Cineplexx sërish organizon eventin Premiere, këtë herë me filmin e shumë pritur nga J.K. Rowling, Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald. Si çdo herë, shpërblimet ... Read More

Dalin në shitje biletat për Halloween në Cineplexx!

29/10/2018

Edhe këtë vit, Cineplexx sjellë një atmosferë horrori të vërtetë me top filmat horror! Cineplexx do të jetë një destinacion fantatstik për ditën e Halloween. ... Read More

Nesër jepet premiera e komedisë kosovare “Diamanti” me aktorët më të mirë në vend!

24/10/2018

Vetëm edhe disa orë nga premiera e filmit “Diamanti” në Cineplexx, me aktorët si: Luan Jaha, Ilir Prapashtica, Lulzim Bucolli, Armend Baloku, MAJK e shumë ... Read More

Cineplexx dhe Digitalb sjellin premierën e filmit “The Brave”, një produksion hollivudian shqiptaro-amerikan

12/10/2018

CINEPLEXX dhe DIGITALB sjellin pranë publikut kosovar premierën e filmit ‘’THE BRAVE’’, një produksion hollivudian shqiptaro-amerikan, me regji të William Kaufman. DigitAlb prezanton filmin e ... Read More

Cineplexx organizon eventin “Ladies Night – A Star is Born” me shumë shpërblime

09/10/2018

Cineplexx sërish organizon eventin Ladies Night me premierën e filmit më inspirues të vitit “A Star is Born”, edhe këtë herë me shumë shpërblime! Në ... Read More

Cineplexx sjellë eventin “Premierë – Venom” me shpërblime dhe aktivitete!

03/10/2018

Edhe këtë javë, Cineplexx do të organizojë event shumë atraktiv për të gjithë adhuruesit e filmit. Njëkohësisht, dhuratat dhe shpërblimet nuk do të mungojnë edhe ... Read More

Cineplexx organizon eventin “Family Day – Smallfoot” me shpërblime dhe aktivitete!

27/09/2018

Njëri prej filmave më fantastik për fëmijë po arrin në Cineplexx! Kinemaja Austriake, për filmin e animuar Smallfoot do të organizojë eventin Family Day, ku ... Read More

Interesim i lartë për filmin Johnny English 3, mbi 500 bileta të shitura në Cineplexx

19/09/2018

Me 19 shtator, Cineplexx do të organizojë eventin Comedy Night, këtë herë me njërin nga filmat më të pritur të vitit, Johnny English 3. Qysh ... Read More