Tag: City

Man City ka gati 45 milionë euro për yllin e Leicester

03/01/2020

17:01 | 3 Janar 2020 17:01 | 3 Janar 2020 Manchester City duket se nuk do të jetë krejtësisht pasiv në merkaton e janarit. Skuadra ... Read More

Liga e Kampionëve: Kush me kë mund të takohet?

12/12/2019

Liverpool, Man City, Tottenham, Chelsea, Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid, Valencia, Juventus, Napoli, Atalanta, Bayern Munich, Dortmund, RB Leipzig, Psg dhe Lyon, janë skuadrat që ... Read More

Formacionet zyrtare: Norwich City – Arsenal

01/12/2019

14:00 | 12/01/2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Norwich City – Arsenal. Arsenal luan në udhëtim tek Norwich, në kuadër të xhiros së 14-të ... Read More

Ylli i Real Madridit, dëshira e madhe e Pep Guardiolas

22/10/2019

19:24 | 10/22/2019 Manchester City po kërkon të forcojë mbrojtjen me yllin e Real Madrid, Raphael Varane. Mbrojtësi francez, Raphael Varane, është dëshira e radhës ... Read More

Humbja nga Wolves, kjo është deklarata e Guardiolas

06/10/2019

18:29 | 10/06/2019 Pep Guardiola pranon se Manchester City kishte një “ditë të keqe” në humbjen e tyre 2-0 ndaj Wolves, çka i kontribuan Liverpoolit ... Read More

Man City mposhtet nga Norwich, vazhdon festa e Liverpool

14/09/2019

20:20 | 14 Shtator 2019 20:20 | 14 Shtator 2019 Norwich City ka shokuar skuadrën e Manchester City, në xhiron e pestë të Premierligës. Manchester ... Read More

ZYRTARE: Leicester nënshkruan marrëveshjen me yllin e Serie A

08/08/2019

20:13 | 08/08/2019 Skuadra e Leicester City ka kompletuar transferimin e yllit të Sampdorias, në momentet e fundit e afatit kalimtar. ‘Dhelprat’ kanë nënshkruar me ... Read More

Man City shumë afër yllit të Juventusit

01/08/2019

23:58 | 07/31/2019 Manchester City është shumë afër sigurimit të shërbimeve të Joao Cancelos nga Juventus. Bisedimet dukeshin që ishin bllokuar kur Juventus kërkoi 60 ... Read More

Disa simptoma që nuk duhet t’i injoroni asnjëherë

31/07/2019

Injured runner girl is sitting on the city stairs A ndjeheni vazhdimisht të dobët dhe të lodhur? Kjo zakonisht ndjeket me ënjte të duarve dhe ... Read More

Guardiola tek Juventus? Flet anëtari i bordit të Man City

23/05/2019

19:29 | 23 Maj 2019 19:29 | 23 Maj 2019 Zëra të shumtë po e qojnë trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola, drejt skuadrës së ... Read More

Guardiola identifikon zëvendësuesin e Kompany

20/05/2019

08:42 | 05/20/2019 Manchester City do të përpiqet ta bind për të nënshkruar Harry Maguiren pas konfirmimit të largimit të Vincent Kompany Sportsmail kupton se ... Read More

Ylli i Man City: Kam qenë tifoz i madh i Man Utd

17/05/2019

8:06 | 17 Maj 2019 08:06 | 17 Maj 2019 Raheem Sterling mund të jetë pjesë e Manchester City sot, por ka kur qenë i ... Read More