Tag: çmendur

Sekreti që po i ndihmon gratë të humbasin pesë herë më shumë peshë

30/05/2020

Bota është çmendur për Keto-dietën, e cila ka pak karbohidrate dhe yndyrë të lartë, e menduar për të ndihmuar gratë të heqin kilogramët e tepërt ... Read More

Arsyet se pse lidhjet e gjata mund të dështojnë shumë lehtë pas martesës

29/08/2019

Ideja e martesës na bënë mbi të emocionuar dhe na përcjell një e qeshur e çmendur në fytyrën tonë. Të jetoni së bashku me personin ... Read More

E bija e Trumpit i ‘çmend’ të gjithë, shkon në mbledhje pa sytjena

12/06/2019

21:40 | 06/12/2019 Ivanka Trump i ka 'çmendur' të gjithë. E bija e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Ivanka Trump, ka bërë të ... Read More

Tjetër natë e ‘çmendur’ futbolli, Tottenhami përmbysë Ajaxin dhe kalon në finale

08/05/2019

23:00 | 8 Maj 2019 23:00 | 8 Maj 2019 Liga e Kampionëve ka dhuruar një tjetër natë të ‘çmendur’ futbolli, me Tottenham Hotspur që ... Read More

‘Më e mira në histori? Ka qenë e ‘çmendur’ – Klopp flet për garën e titullit

21/04/2019

‘Më e mira në histori? Ka qenë e ‘çmendur’ – Klopp flet për garën e titullit Gara e ngushtë për titullin e kampionit në Premierligë ... Read More

Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian

19/04/2019

Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian ka festuar ditëlindjen e 40-të. Kourtney Kardashian ditëlindjen e 40-të nuk ... Read More

Man City 4:3 Tottenham, notat e lojtarëve

17/04/2019

Manchester City dhe Tottenhami na dhuruan një ndeshje të çmendur në çerekfinalen e dytë në Ligën e Kampionëve, ndeshja përfundoi me rezultat 4-3 për Cityn. ... Read More

Rezultate të ‘çmendura’ pas pjesëve të para në Ligën e Kampionëve

17/04/2019

Kanë përfunduar pjesët e para e dy ndeshjeve çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Një ndeshje e çmendur po zhvillohet në ‘Etihad Stadium’ mes Manchester City ... Read More

Lotët e Georginas edhe festa djali i tij të Ronaldos pas kompletimit të het-trikut

12/03/2019

Juventusi ka arritur që ta bëjë një rikthim të çmendur në Ligën e Kampionëve ndaj Atletico Madridit, duke e mposhtur 3-0. Ndeshja e parë ishte ... Read More

Vlerat morale

08/03/2019

1 orë më parë / E përditësuar 0Shares Popullata shumicë sundohet nga njerëz të çmendur që ndjekin qëllime të sëmura, qeverisemi nga fanatikë me objektiva ... Read More

Ndërtoi një simulator të fluturimit brenda në shtëpi, mund të mendoni se vërtet jeni në aeroplan (Foto)

31/01/2019

Një adhurues i çmendur i aeroplanëve ka ndërtuar një simulator të aeroplanit Boeing 737 në dhomën e tij të ngrënies – për vetëm 15,000 funta. ... Read More