Tag: çmim

Sa duhet të jetë diferenca në moshë mes çiftit që lidhja të zgjatë përgjithmonë

14/02/2020

Thonë se dashuria s’ka çmim, por a mund të ketë dashuria një diferencë ideale të moshës? Shkencëtarët bëjnë të ditur se diferenca në moshë mes ... Read More

‘Gran gala del Calcio’: Tonali lojtari më i mirë i ri në Itali

03/12/2019

0:00 | 3 Dhjetor 2019 00:00 | 3 Dhjetor 2019 Sandro Tonali ka fituar një çmim mjaft të rëndësishëm individual. Ceremonia e madhe e ‘Gran ... Read More

Në këtë vend, një vend për varrin kushton rreth 36 mijë dollarë

03/10/2019

Në Hong Kong gjithçka ka një çmim, madje edhe një shumë marramendëse kërkohet për një tokë varri, mbi 32 mijë euro. Rreshta të pafundme me ... Read More

Fshati ku lindin vetëm femra

17/08/2019

Kryebashkiaku ka vendosur edhe një çmim për nënën që do të sjellë në jetë një djalë ndërkohë që një grup shkencëtarësh po studion anomalinë e ... Read More

Unaza më e shtrenjtë në botë me 7.777 diamante, çmimi marramendës

16/08/2019

Një unazë rekord-thyese përmban 7.777 diamante dhe që është vlerësuar me çmim prej 4.4 milionë dollar. “Lakshikaa Jewels” nga Mumbai, India, kanë krijuar këtë unazë ... Read More

Flaka Krelani shpërblehet me çmim në “Netët e klipit shqiptar”

03/05/2019

23:08 | 05/03/2019 Flaka Krelani ka marrë një çmim në "Netët e klipit shqiptar" Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, ... Read More

Morena Taraku ka disa fjalë pasi fitoi çmim në Turqi

02/05/2019

Morena Taraku së fundi ka marrë një çmim në eventin e njohur në Turqi. Morena Taraku u vlerësua me çmimin “Këngëtarja më e mirë e ... Read More

Majlinda Kelmendi nominohet në ‘Global Woman Summit 2019’ për të njëjtin çmim me Adelina Ismailin

01/05/2019

Majlinda Kelmendi nominohet në ‘Global Woman Summit 2019’ për të njëjtin çmim me Adelina Ismailin Majlinda Kelmendi dhe Adelina Ismaili janë nominuar për të njëjtin ... Read More

“Nëntori i Ftohtë” fiton çmim special në festivalin e filmit “goEast” në Gjermani

16/04/2019

“Nëntori i Ftohtë” fiton çmim special në festivalin e filmit “goEast” në Gjermani Filmi "Nëntori i Ftohtë", ka arritur edhe një sukses tjetër. Filmi nga ... Read More

Nga mesnata çmime më të larta të derivateve të naftës

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T13:01:32+02:00 Benzina nga mesnata do të shitet me çmim më të lart për 2.5 deri në 3 denarë për litër, derisa çmimi i dizelit ... Read More

Dorëzohet Tottenhami, i vë çmim njeriut të kërkuar nga Real Madridi

31/03/2019

Tottenhami ia ka vënë një çmim shumë të lartë, 150 milionë euro, mesfushorit të vet, Christian Eriksen, i cili kërkohet nga Real Madridi.Real Madridi do ... Read More

Simulim i dobët i Edin Dzekos gjatë përplasjes verbale me Pepen

07/03/2019

Sulmuesi boshnjak, Edin Džeko e ka merituar një çmim Oscar në ndeshjen kundër Portos. Kjo e fundit vetëm pas vazhdimeve ka arritur ta eliminon skuadrën ... Read More