Tag: Çmimet

Kështu mund ta votoni Dua Lipën për “Billboard Music Awards”

25/04/2019

Dua Lipa ka treguar mënyrën e votimit të saj për tre çmimet e nominuara në "Billboard Music Awards". Dua Lipa përmes rrjeteve sociale ka treguar ... Read More

Televizori 8K i Sony që kushton plot 70,000 dollarë

23/04/2019

Kompania foli ditën e Hënë për çmimet dhe disponueshmërinë e seteve dhe modeli 8K Master Series Z9G do të fillojë nga 13,000 dollarë për modelin ... Read More

Lajm i keq për fansat e Netflix

07/04/2019

Netflix njoftoi së fundmi se do të fillojë të rrisë çmimet për abonimet e shërbimit. Të ardhurat shtesë, tha kompania, do të lejojnë Netflix për ... Read More

Të gjithë fituesit në ceremoninë ‘Oscars 2019’

25/02/2019

Janë ndarë të gjitha çmimet e edicionit të 91-të të Academy Awards. Në përmbledhjen e mëposhtme, ju sjellim të gjithë fituesit në ceremoninë ‘Oscars 2018’. ... Read More

Me ndihmën e këtij truku do të kurseni mjaft para në karburant, ndërkaq vetura juaj do të lëvizë më shpejt se deri tani

29/01/2019

Në kohën kur çmimet e karburantit janë tepër të larta dhe shoferët vazhdimisht ankohen, ia vlen ky truk për të kursyer para Ekzistojnë shumë propozime ... Read More

Zbulohen çmimet e modeleve të Samsung Galaxy S10

22/01/2019

Tani kemi çmimet në euro për tre nga katër modelet Samsung Galaxy S10, të cilat do të lansohen në ngjarjet e Samsung Galaxy Unpacked që ... Read More

‘Netflix’ rrit çmimet përsëri

15/01/2019

Netflix po rrit edhe një herë çmimet e abonimit. Firma njoftoi të martën se po rrit tarifat për abonentët amerikanë, nga 13 deri në 18 ... Read More

Lojtarët më të vlefshëm të Ligës Premier në një formacion – De Gea e Hazard as rezervë, sundojnë mbrojtja e Liverpoolit dhe sulmi i Manchester Cityt

15/01/2019

Observatori i futbollit (CIES) ditë më parë ka nxjerrë çmimet e 100 futbollistëve  më të mirë në Evropë. Organizata me bazë në Zvicër, shpesh herë ... Read More

Si kanë evoluar transferimet gjatë 10 sezoneve të fundit – të drejtat televizive, marketingu dhe milionat e paguara për futbollistët

28/12/2018

Çmimet që klubet duhet të paguajnë për futbollistët, kanë rritje të madhe në vitet e fundit. Nga 30 transferimet më të shtrenjta në historinë e ... Read More

Festat e fundvitit në Shqipëri, çmimet ruajnë qëndrueshmërinë

23/12/2018

Me afrimin e festave të fundvitit, çmimet e produkteve ushqimore ruajnë qëndrueshmëri. Nga një vëzhgim në tregjet e kryeqytetit, rezulton se prodhimi i bollshëm ka ... Read More

Dua Lipa me poza atraktive nga New Yorku

08/12/2018

Ajo bëri histori duke u nominuar për herë të parë në dy kategori për çmimet “Grammy 2019”. Dhe artistja shqiptare, Dua Lipa, bëri që edhe ... Read More

Lista e plotë e nominimeve për “Grammy Awards 2019”

07/12/2018

Të premten, Akademia e Regjistrimit njoftoi kandidatët e saj për çmimet “Grammy 2019”, që do të mbahet më 11 shkurt në Shtetet e Bashkuara të ... Read More