Tag: çmimeve

Gentrit Zeneli, talenti i futbollit nga Kaçaniku

25/03/2019

Talenti dhe pasioni i madh për futbollin e ka bërë atë fitues të disa çmimeve të rëndësishme. Ka arritur të përfaqësojë në shumë gara jo ... Read More

Samsung Galaxy S10 shënon 3 pikë nga 10, sa i përket mundësisë për riparim

07/03/2019

Për shkak të çmimeve të larta, shumë prej nesh po mbajmë telefonat e njejtë më gjatë se më parë, ku në vend të përmirësimit në ... Read More

Belona Qereti me një mesazh kuptimplotë për fansat

06/03/2019

Para një jave u bë temë e mediave për pjesëmarrjen në ndejat e pas ndarjes së çmimeve Oscar. Bëhet fjalë për Bleona Qeretin, e cila ... Read More

Nuk i kemi parë një kohë të gjatë së bashku: Vëmendjen në ndejat e Oscarëve e rrëmbeu edhe e dashura e Vin Dieselit

26/02/2019

Në ndejën e Vanity Fair me rastin e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit, aktori Vin Diesel erdhi së bashku me të dashurën ... Read More

Irina Shayk dukej shumë e mërzitur, fajtor është Bradley Cooper me Lady Gagan

26/02/2019

Ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit po vazhdon të përfolët në mediat ndërkombëtare. Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin ndër yjet ... Read More

Bleona Qereti pozon krahas Ciaras në ndejës e pas Oscarit

26/02/2019

Të dielën është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Filmit. Filmbërësit dhe aktorët kanë marrë statujat e tyre të arta, të ... Read More

Vazhdon të flitet për veshjen e Billy Porter në ceremoninë e Academy Awards

25/02/2019

Aktori Billy Porter mori vëmendjen me stilin e tij në ceremoninë e 91-të të ndarjes së çmimeve Oscar, pasi kishte veshur një komplet që vazhdonte ... Read More

Ajo u shfaq me aksesorin më të shtrenjtë në histori: Lady Gaga me gjerdan 30 milionë dollarësh në qilimin e kuq të Oscarit

25/02/2019

Lady Gaga ishte një nga yjet më të mëdhenj mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar. Së bashku me Bradley Cooperin kishte realizuar filmin, ... Read More

Bleona merr poza duke mbajtur në dorë një Oscar

25/02/2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 91-të e ndarjes së çmimeve Oscar në Los Angelos të SHBA-ve. Statuja prestigjioze e çmimeve të ndara nga ana e ... Read More

Kendall Jenner i lë pak vend imagjinatës me pozimin në qilimin e kuq të Oscarit

25/02/2019

Të gjitha sytë ishin te Kendall Jenner në ndejën e Vanity Fair pas ndarjes së çmimeve Oscar. Nikoqire e ndejës ishte Radhika Jones dhe u ... Read More

Rita Ora shkëlqen në ndejën e pas Oscarit

25/02/2019

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve për herë të 91-të, ku protagonistët morën çmimet e tyre Oscar. Natyrisht vëmendje të madhe morën personalitetet ... Read More

Bleona Qereti elegante në ceremoninë e ndarjes së Oscarëve

25/02/2019

Mbrëmë u zhvilluar ceremonia e ndarjes së çmimeve të Akademisë Amerikane të Shkencës dhe Filmit. Pos shumë personaliteteve të huaja si dhe protagonistët fitues të ... Read More