Tag: Congress

Samsung Galaxy Fit lansohet më në fund në Shtetet e Bashkuara (Foto)

16/06/2019

Pajisja për ushtrime, Samsung Galaxy Fit ishte paralajmëruar në Mobile World Congress gjatë muajit shkurt, ndërsa dukej se lansimi ishte harruar. Mirëpo, më në fund ... Read More

Cilat janë rreziqet shëndetësore me 5G?

16/04/2019

Në “Mobile World Congress”, që u mbajt në fund të muajit shkurt në Barcelonë, liderët e sektorit theksuan se 5G do të jetë revolucioni i ... Read More

LG G8 ThinQ mund të kontrollohet edhe me lëvizjen e dorës (Foto)

28/02/2019

Kompania në vështirësi LG, nuk e ka në plan të dorëzohet. Gjiganti korean i teknologjisë, prezantoi në Mobil World Congress modelin e ri G8 ThinQ ... Read More

Sony Xperia me ekranin më të gjerë që është parë te ndonjë telefon (Foto)

25/02/2019

Është e pamundur të injorohen trendët e fundit në Mobile World Congress, siç janë telefonat e palosshëm, kamerat brenda sipërfaqes së telefonave dhe rrjeti i ... Read More

LG lanson linjën e re të telefonave të lirë, duke përfshirë Q60 me kamerë të trefishtë

20/02/2019

Tashmë dihet se LG G8 ThinQ do të shfaqet në Mobile World Congress (MWC) 2019. Por, marka koreane gjithashtu ka lansuar disa pajisje buxhetore përpara ... Read More

Rrjedhin pamjet që e tregojnë LG G8 nga të gjitha këndet (Foto)

13/02/2019

Ka mbetur një javë, kur LG e lanson telefonin e ri G8 në Mobile World Congress në Barcelonë. Deri më tani, e dimë se quhet ... Read More

Zyrtare: Huawei do të lansoj telefonin e ri, P30, në muajin e ardhshëm

07/02/2019

Huawei do të jetë në gatishmëri të plotë në Mobile World Congress 2019 më vonë këtë muaj, por duket se kompania nuk do të lansojë ... Read More