Tag: Conor

McGregor po kthehet nga pensionimi? Paralajmërohet revanshi i ëndrrave

29/04/2019

Luftëtari i UFC, Conor McGregor, duket se po planifikon rikthimin e tij, pasi muaj më parë ishte pensionuar nga ky sport. ‘Notoriuous’ kishte hequr dorë ... Read More

McGregor e mbështet shokun e tij që e gjakosi kundërshtarin në UFC

08/04/2019

Conor McGregor ka qenë tejet i zënë në këto ditë. Conor McGregor ka bërë të ditur se ai ishte përgatitur për një meç që do ... Read More

McGregor i befason të gjithë, rikthehet në UFC nëntë ditë pas pensionimit

04/04/2019

Conor McGregor ka vendosur të rikthehet një UFC vetëm nëntë ditë pas pensionimit. Luftëtari nga Islanda nëntë ditë më parë kishte shokuar të gjithë me ... Read More

McGregor e fyen Khabibin dhe gruan e tij

03/04/2019

Conor McGregor është vërshuar me kritika në Twitter. Conor McGregor kishte fyer Khabib Nurmagomedovin dhe gruan e tij në baca fetare. Ish-kampioni i UFC-së që ... Read More

Khabib e shkatërron McGregorin përsëri

01/04/2019

Khabib Nurmagomedov e ka mundur Conor McGregorin edhe një herë, kësaj radhe jashtë kafazit të UFC-së, në rrjetin social Twitter, duke ia kujtuar se paratë ... Read More

McGregor nën hetime për sulm seksual

26/03/2019

Policia irlandeze ka nisur hetimet ndaj ish-yllit të UFC-së, Conor McGregor, i cili dyshohet se e sulmoi seksualisht një grua në dhjetor të vitit 2018.Ndaj ... Read More

Reagon Khabibi pas pensionimit të McGregorit

26/03/2019

Vetëm disa orë pasi Conor McGregor e zyrtarizoi pensionimin e tij nga artet e përziera marciale, Khabib Nurmagomedov ka reaguar ndaj këtij lajmi.Rivali më i ... Read More

Zyrtare: Conor McGregor pensionohet

26/03/2019

Ish-kampioni i dyfishtë i UFC-së, Conor McGregor, e ka tronditur botën e arteve të përziera marciale këtë mëngjes, me lajmin e tij.Conor McGregor e zyrtarizoi ... Read More

Sylvester Stallone me këshilla për Conor McGregor

20/03/2019

Ylli i UFC-së, Conor McGregor, po kalon një vit të vështirë, si në aspektin profesional, ashtu edhe në atë privat. Pos humbjes nga Khabib Nurmagomedov ... Read More

Publikohen pamjet nga konfrontimi i McGregor me fansin, të cilit ia theu telefonin

16/03/2019

Ditë më parë, Conor McGregor u konfrontua me një fans në Miami, pasi ai ishte përpjekur që ta fotografonte. Ylli i UFC-së e kishte goditur ... Read More

Conor McGregor fotografohet në top formë teksa del nga shtëpia e tij në Miami disa ditë pas arrestimit

14/03/2019

Conor McGregor është fotografuar së fundmi duke lënë vilën e tij në Miami Beach, një ditë pasi ai u lëshua nga arrestimi për dyshimin se ... Read More

McGregor thyen heshtjen pas arrestimit në Miami: Po përpiqem të kem më shumë durim

12/03/2019

Conor McGregor është liruar nga burgu pas arrestimit në Miami, ndërsa e ka thyer heshtjen përmes një publikimi në rrjetet sociale. Ish-kampioni i UFC-së ishte ... Read More