Tag: Corriere

“Corriere della Sera”: Në zbulim të Shqipërisë së re

23/02/2019

Gazeta e njohur italiane “Corriere della Sera” i ka dedikuar një reportazh Shqipërisë moderne dhe antike, duke përshkruar një udhëtim që fillon nga kryeqyteti dhe ... Read More

Higuain te Chelsea, të premten testet mjekësore

17/01/2019

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain të premten do tu nënshtrohet testeve mjekësore te Chelsea. Sipas Corriere dello Sport, Higuain është gati të bashkohet me Chelsean ... Read More