Tag: Cristiano

Aguero: Topin e Artë nuk e meriton as Ronaldo dhe as Messi

14/05/2019

19:02 | 14 Maj 2019 19:02 | 14 Maj 2019 Sergio Aguero ka deklaruar se as Cristiano Ronaldo dhe as Lionel Messi nuk e meritojnë ... Read More

CR7 i përgjigjet pyetjes nëse do të bëhet trajner në të ardhmen

03/05/2019

Cristiano Ronaldo ka deklaruar se është përshtatur shumë mirë te Juventus, ndërsa nuk ka përjashtuar mundësinë e angazhimit si trajner pas përfundimit të karrierës si ... Read More

Cristiano Ronaldo: Një ditë do të bëhem trajner

02/05/2019

Cristiano Ronaldo pretendon se ai është 'përshtatur në mënyrë të përkryer' te Juventusi, ku nuk e ka mohuar se një ditë do të jetë trajner ... Read More

Balotelli nuk lëshon pe: Messi është më i mirë se Ronaldo

02/05/2019

Mario Balotelli ka vazhduar ta mbroj teorinë e tij, që Lionel Messi është më i mirë se Cristiano Roanldo. Sulmuesi kontravers bëri një postim në ... Read More

Lingard befason me dëshirën e tij, e do rikthimin e këtij lojtari

02/05/2019

Ylli i Manchester United, Jesse Lingard ka thënë se e dëshiron rikthimin e Cristiano Ronaldos në merkaton e verës. Një rikthim i lojtarit portugez në ... Read More

“Çmenduria’ e CR7, porosit Bugatti në vlerë 11 milionë euro

30/04/2019

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, si me paraqitjet në fushë, e po ashtu edhe me veprimet e tij jashtë fushë së ... Read More

Ronaldo prek shifrën e 600 golave para Messi, por ka diçka që bën dallimin

28/04/2019

Rivaliteti më i madh në historinë e futbollit, mes Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo po vazhdon. Edhe pse portugezi nuk ishte në nivelet më të ... Read More

Neymar niset drejt Torinos, kjo është arsyeja

26/04/2019

09:36 | 04/26/2019 Pas blerjes së Cristiano Ronaldos verën e kaluar, tani çdo ëndërr për tifozët e Juventusit është legjitime. Një fluturim i Neymar drejt ... Read More

Gjashtë lojtarët që Ronaldo i do te Juventus

24/04/2019

Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus që në verë të ndodhë një revolucion në skuadër. Cristiano Ronaldo nuk është i kënaqur me disa bashkëlojtarë që ... Read More

Cristiano Ronaldo tregon muskujt gjysmë i zhveshur nga pushimet

23/04/2019

Cristiano Ronaldo e ka publikuar një foto ku shihet gjysmë i zhveshur. Cristiano Ronaldo është duke i kaluar pushimet luksoze me Georginan, shkruan lajmi.net. Nga ... Read More

Ronaldo e do 120 milionëshin te Juventus

23/04/2019

Cristiano Ronaldo ka filluar të mendojë për transferimet që do t’i bëjë Juventus në verë. Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus që në verë ta ... Read More

Fatmir Hysenbelliu pranon dhuratë nga Cristiano Ronaldo

23/04/2019

Fatmir Hysenbelliu ka publikuar dhuratën që e pranoi nga futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo. Fatmir Hysenbelliu njihet për jetën luksoze që bën, ndërsa shumë herë ... Read More