Tag: çuditshëm

E pazakontë: Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

14/01/2020

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në botë! Një fëmijë identiteti i të cilit dhe familjes së tij nuk janë bërë të ditur ka lindur ... Read More

Mbani shënime! Ushqimet që sjellin fat të mirë për Vitin e Ri

31/12/2019

Mishi i derritTingëllon çuditshëm, por për disa kultura mishi i derrit simbolizon mirëqenie, përparim dhe ardhmëri. Veçanërisht fatsjellëse konsiderohet hunda e derrit, e cila nuk ... Read More

Receta me hudhër dhe qumësht shëron këto sëmundje

12/07/2019

Kombinimi i hudhrës me qumësht është një kombinim i çuditshëm, por është e vlefshme ta provoni dhe do ta shihni vet pse. Një numër i ... Read More

Forma e kërthizës tregon diçka të rëndësishme për personalitetin tuaj

04/06/2019

Teoria studion formën e kërthizës dhe shpjegimi mund të të duket i çuditshëm, por nuk ka dyshim që do habitesh nga ajo që do tregojë ... Read More

Laptopi me plot viruse shitet për 1.3 milion dollarë

03/06/2019

Një laptop me softuer të çuditshëm është shitur për 1.3 milion dollarë nga një blerës anonim gjatë një ankandi online. Vepra artistike e quajtur ‘The ... Read More

Gjendet peshku me dhëmbë njeriu

18/05/2019

Maleah Burrows, 31 vjeçare, hasi në peshkun e çuditshëm në brigjet e ishullit St.Simons në Gjeorgji. “Unë fillimisht mendova se ishte një peshk i thjeshtë, ... Read More

Kafja me kërpudha është pije më e re çudibërëse

13/05/2019

Qe se si bëhet dhe përse është më e mirë se kafja e zakonshme Mbase tingëllon si kombinim i çuditshëm, mirëpo gjithsesi ia vlen ta ... Read More

Kylie Jenner shfaqet në publik me pantallona të çuditshëm

04/05/2019

20:24 | 4 Maj 2019 20:24 | 4 Maj 2019 Kylie Jenner ka zgjedhur sërish një stil të çuditshëm me të cilin u shfaq në ... Read More

Ajax e detyron portierin e ri ta shkruajë 1.000 herë të njëjtën fjali

27/04/2019

Portieri Kjell Scherpen është detyruar të paguajë një ‘dënim’ të çuditshëm në futboll, për disa mendime të shprehura vite më parë. Kjell Scherpen, pas përfundimit ... Read More

‘AirPower’, do të mundësojë mbushjen e smartfonit, orës së mençur dhe kufjeve përnjëherë

26/03/2019

Nëse keni menduar se është pak i çuditshëm fakti që Apple do të transportojë kufjet e saj të para pa tela, pritni për pajisjen e ... Read More

Video dhe fotografi intime të të miturve – brenda koleksionit pornografik që policia gjeti në shtëpinë e Michael Jacksonit

13/03/2019

Natyra e shtrembëruar e koleksionit të madh dhe të çuditshëm të pornografisë së Michael Jacksonit u zbulua në imazhet e publikuara në media në vitin ... Read More

Policia vihet pas mamasë amerikane që “kërkonte” të dashur për djalin (Foto)

12/02/2019

Pasi morën një njoftim të çuditshëm, për një grua rreth të 50-ve që ndalte vajza korridoreve të universitetit, policia e Merilendit në SHBA  zbuloi se ... Read More