Tag: çuditshme

Horoskopi ditor, e hënë 1 Qershor 2020

01/06/2020

DashiDikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni ... Read More

Ngjyra e thonjve zbulon gjendjen tuaj shëndetësore

21/12/2019

Mund të tingëllojë pa kuptim, por ngjyra e çuditshme e thonjve mund të tregojë se keni një problem shëndetësor, për të cilin duhet të adresoni ... Read More

Do habiteni: Këto janë organet pa të cilat mund te jetojmë pa pikë problemi

06/12/2019

Edhe pse mund të tingëllojë paksa e çuditshme, sipas hulumtimeve të ndryshme ka mundësi që njeriu të jetoj edhe pa disa organe të caktuaraKëto janë ... Read More

Kafja e mëngjesit pihet edhe nëse i shtoni pak kripë

04/08/2019

Mund t’ju duket e çuditshme, pasi mund të jeni mësuar që ta pini kafen me sheqer, ose maksimumi shqeto, pa asnjë gjë, por ja që ... Read More

Forma e gishtave tregon shumë për personalitetin tuaj

17/07/2019

Duket e çuditshme, por dora mund të rrëfejë shumë për personalitetin tuaj. Le të shohim këtë studim. Sekreti qëndron në gishtin e unazës dhe në ... Read More

Neymar bën hapin e parë, i gatshëm t’i bashkohet Barcelonës

31/05/2019

17:46 | 31 Maj 2019 17:46 | 31 Maj 2019 Mund të duket e çuditshme, por Neymar mund të rikthehet te Barcelona, për të finalizuar ... Read More

Pse Jonida Maliqi nuk e fitoi ‘Eurovizion-in’?

19/05/2019

19:28 | 05/19/2019 BBC zbulon arsyen e çuditshme të dështimit. Finalja e madhe e ‘Eurovizionit’, që u mbajt mbrëmjen e djeshme në Tel Aviv të ... Read More

Momenti i çuditshëm, xhudisti eliminohet pasi telefoni i bie nga xhepi

14/05/2019

10:39 | 14 Maj 2019 10:39 | 14 Maj 2019 Xhudisti portugez Anri Egutidze është diskualifikuar në mënyrë të çuditshme gjatë meçit, pasi telefoni i ... Read More

Me gjuhë prekni qiellzën dhe merrni frymë 60 sekonda: Shikoni se çfarë do të ndodhë me organizmin tuaj!

01/04/2019

Ndikon në gjumë dhe në tërë shëndetin Është e çuditshme mirëpo e vërtetë që ekzistojnë teknika të ndryshme të frymëmarrjes dhe që mund t’ju ndihmojnë ... Read More

Gruaja lind binjakë me baballarë të ndryshëm

27/03/2019

Një nënë ka lindur dy binjakë. Mirëpo, e çuditshme është se të dy fëmijët janë prej burrave të ndryshme. Rezultati i ADN-së bëri që ajo ... Read More

Këto shenja në lëkurë tregojnë se keni probleme serioze me shëndetin

19/03/2019

Lëkura është organi më i madh i trupit tuaj, kështu që nuk është shumë e çuditshme që shumë sëmundje të brendshme mund të shkaktojnë ndryshime ... Read More

Nga lulet te udhëtimet, sa kushton dashuria në Shqipëri?

14/02/2019

Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si ... Read More