Tag: Çunmulaj

“Çfarë shpehje banale”, Emina shokohet me atë se çfarë i ka shkruar një grua, ia publikon bisedën 

05/01/2020

14:35 | 5 Janar 2020 14:35 | 5 Janar 2020 Emina Cunmulaj është habitur me fjalët e një gruaje e cila i ka shkruar në ... Read More

Emina Çunmulaj krenare me komunitetin shqiptar në Michigan

30/11/2019

11:49 | 11/30/2019 Foto: Instagram Edhe bashkatdhetarët në Amerikë, po ndihmojnë shqiptarët në Shqipëri. Modelja Emina Çunmulaj ka publikuar një fotografi, në të cilën shihen ... Read More

Emina Cunmulaj publikon portretin e bukur familjar

26/07/2019

22:54 | 07/26/2019 Emina Cunmulaj është shfaqur shumë e kompletuar pranë familjes. Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është një prej emrave të njohur e ... Read More

Emina Cunmulaj shijon ditën e nxehta në Ulqin

09/06/2019

15:40 | 06/09/2019 Emina Cunmulaj akoma ndodhet në Mal të Zi. Modelja shqiptare me famë të madhe botërore ka ardhur në vendlindje për t’i vizituar ... Read More

Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht Emina Cunmulajt

14/05/2019

23:13 | 14 Maj 2019 23:13 | 14 Maj 2019 Emina Cunmulaj preu flokët dhe Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht lidhur me ... Read More

Emina Cunmulaj pranon këtë befasi të këndshme nga bashkëshorti i saj 

13/05/2019

8:40 | 13 Maj 2019 08:40 | 13 Maj 2019 Befasitë për Emina Cunmulajn nuk kanë të ndalur. Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj mbrëmë e ka ... Read More

Nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare befason me linjat trupore

08/04/2019

Emina Çunmulaj u shfaq në top-formë në imazhin e fundit. Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën ... Read More

Modelja shqiptare ka për t’i thënë diçka presidentit, Donald Trump

06/04/2019

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Emina tashmë është e martuar me biznesmenin izraelit, Sam Nazarian me të ... Read More

Komentuesi i thotë se nuk është shqiptare pasi është martuar me arab, reagon Emina Çunmulaj

07/03/2019

Modelja Emina Çunmulaj vazhdon të jetë një prej emrave më të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ... Read More

Emina Çunmulaj i reagon komentueses që i tha se e ka bashkëshortin të vjetër

10/01/2019

Emina Çunmulaj është një prej modeleve më të admiruara shqiptare. Ajo është e martuar prej vitesh me milionerin iranian, Sam Nazarian, me të cilin ka ... Read More

Emina Cunmulaj: Femrat duhet të gjejnë rrugën e plotësimit shpirtëror

08/01/2019

Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja tash e sa kohë ka krijuar familje me Sam Nazarian, afaristin ... Read More

Emina Cunmulaj: Ia vlen të rrezikohet për një foto, bukuria ka dhimbje

03/01/2019

Emina Cunmulaj ka vazhduar me pushimet dimërore, por në vendet tropikale dhe ekzotike. Modelja shqiptare tash e sa vjen bën karrierë dhe jeton përtej oqeanit ... Read More