Tag: daljes

Kjo është loja më e shkarkuar

11/10/2019

“Call of Duty: Mobile” është shkarkuar mbi 100 milionë herë që në javën e parë të daljes së tij, duke hyrë në histori si loja ... Read More

Pas daljes nga psikiatria, Britney flet për herë të parë rreth gjendjes së saj 

24/04/2019

Pas daljes nga psikiatria, Britney flet për herë të parë rreth gjendjes së saj  Britney Spears ka folur për herë të parë pas daljes nga ... Read More

Ikje spektakolare e të riut llapjan nga një burg në Serbi

08/04/2019

I riu M.P. ( 29 vjeçar) nga Podujeva, i burgosur në burgun e Prokuples në Serbi, u ka ikur sot gardianëve gjatë daljes nga spitali ... Read More

Kryemadhi: Policia arrestoi 14 protestues

21/03/2019

Pas daljes nga ambientet e Policisë së Tiranës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka thënë se janë arrestuar 14 protestues të ditëlindjes 1995-1999. “Paniku dhe ... Read More

Më në fund reagon vajza e Michael Jacksonit, Paris thotë se nuk është “roli i saj” për t’i dalë në mbrojtje babait

16/03/2019

Pothuajse dy javë pas daljes së dokumentarit të HBO në Neverland, Paris Jackson ka reaguar ndaj komenteve të shumta që njerëzit i kanë bërë në ... Read More

Ekspertët: OJQ-të, dorë e zgjatur e partive politike

05/08/2018

5 August 2018 / 16:25 Fushata e nisur nga shoqatat joqeveritare kundër daljes në referendum të qytetarëve, nuk është gjë tjetër pos zbatim i kërkesave ... Read More