Tag: dallim

Gara për Këpucën e Artë – Ja si qëndrojnë statistikat

29/04/2019

Një garë e ashpër po zhvillohet për çmimin individual, ‘Këpuca e Artë’. Për dallim prej viteve të tjera, këtë vit është ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ... Read More

Të famshmit që njerëzit nuk e besojnë se janë në të njëjtën moshë me njëri-tjetrin

02/02/2019

Njerëzit e lindur në të njëjtin vit mund të duken sikur kanë një dallim moshe disa vjeçar. Ajo lidhet edhe me të famshmit. Ka shumë ... Read More

Çifti heq dorë nga jeta luksoze për të jetuar si nomadë – në vend të shamponit ata tanimë përdorin urinën e tyre (Foto/Video)

09/01/2019

Një çift që kanë një dallim në moshë rreth 30 vjeçar dhe u takuan gjatë udhëtimit kanë zbuluar se si i kanë braktisur shtëpitë e ... Read More

Zaev: Koha për kompromis të pranueshëm nga të dyja palët

23/03/2018

23 March 2018 / 19:11 Për dallim nga Ministri i Jashtëm, Dimitrov i cili bëri të ditura pozicionet e kundërta me Greqinë për emrin, kryeministri ... Read More