Tag: darkën

Disa arsye se pse nuk duhet të hani ushqimin e njëjtë çdo ditë

27/09/2019

Ju pëlqen ta mbani darkën sa më të thjeshtë dhe të njëjtë? Ka ardhur koha ta rimendoni këtë gjë. Edhe pse në ditët e sotme ... Read More

Thaçi: Nuk do të realizohen ëndrrat e kujtdo, se në veri të Kosovës mund të themelohet Asociacion me kompetenca ekzekutive

29/04/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në darkën e përbashkët në takimin e Berlinit me kancelarën Merkel, presidentin Macron dhe liderët e Ballkanit Perëndimor, ka thënë ... Read More