Tag: dashur

Fifi surprizon me deklaratën: Dua shumë të kem fëmijë

22/09/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke ... Read More

Bëmë mama të të ngjaj, Ajka është një kopje e Xhensilës, këngëtarja jep provat (Foto)

22/09/2020

Dyshja e dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë dy vite më parë. Në jetë erdhi vogëlushja ... Read More

Elvana Gjata ‘xing’ me Taynën/ Këngëtaret pozojnë me bikini Channel, ja çmimi i kripur

22/09/2020

Elvana Gjata i është rikthyer rrjeteve sociale. Këngëtarja e dashur për publikun ka postuar disa foto me bikini. Por ajo që menjëherë vumë re është ... Read More

Së shpejti prindër për herë të dytë, Gjiko dhe Elita zbulojnë gjininë e bebit

21/09/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë dyshja ... Read More

E mbajti të fshehtë për shumë kohë, zbulohet sportisti që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralba Ponarit (Foto)

16/09/2020

Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  prej shumë kohësh e ka mbajtur të fshehtë jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje për personin që ... Read More

“Perëndesha e zemrës sime”, Olta Boka i dedikon Gaias fjalët më të bukura në 2-mujorin e lindjes!

15/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, u bë nënë për herë të parë Nnë korrik të këtij viti. Ajo solli në jetë ... Read More

E mbanin të fshehtë, zbulohet i dashuri i Adelina Berishës (Foto)

12/09/2020

Këngëtarja e dashur për publiku, Adelina Berisha është treguar gjithmonë e rezervar përsa i përket jetës private. Mirëpo, ‘Prive’ zbuloi se këngëtarja është në një ... Read More

Aktorja e njohur infektohet me COVID-19: Fatkeqësisht sot…

11/09/2020

Aktorja shumë e dashur për publikun Sara Khan e njohur për të gjithë si ‘Sadna’ ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e ka bërë me ... Read More

Fifi i dedikon fjalët më të ndjera babait në ditën e lindjes: Fryma jeme

05/09/2020

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Fifi ka treguar herë pas herë gjatë intervistave marrëdhënien e ngushtë që ka me familjarët. E një ... Read More

“Paske pi çik o jet”, ja si e uruan njëri-tjetrin në 3-vjetorin e martesës Besi dhe Xhensila

01/09/2020

Dyshja e dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festojnë sot 3-vjetorin e martesës së tyre. Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja postoi një ... Read More

“Për Emin dua një motër, ja kujt i ngjan më shumë…” Jonida Vokshin flet për jetën pas lindjes së vajzës

23/08/2020

Në muajin qershor të këtij viti, aktorja dhe moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë me një ... Read More

Asgjë s’është e pamundur, 4 hapat që duhet të ndiqni për të HARRUAR një dashuri të humbur

22/08/2020

Kur kemi dashur dikë, edhe pas ndarjes ne vazhdojmë të jetojmë në kujtimet e së kaluarës, shpesh duke përfunduar të shkatërruar emocionalisht, pasi nuk jemi ... Read More