Tag: dashura

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

22/10/2020

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka ... Read More

Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

21/10/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Ledri do të bëhet fort xheloz, Sara publikon foto e zhveshur në shtrat!

21/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

20/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Kaltrina vishet e tëra në të zezë, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

19/10/2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, ... Read More

Remzie Osmani sjell imazhin më të ëmbl me prindërit

19/10/2020

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

Eva Murati tërheq vëmendjen e grekëve, mediat e huaja e krahasojnë me moderatoren italiane

09/10/2020

Eva Murati është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave greke, të cilët i kanë kushtuar ... Read More

“Sa keni përparuar ju VIP-at dhe gjumin e bëni modern”, e kritikuan për foton me makeup para gjumit, reagon këngëtarja

08/10/2020

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan dhe më shumë rreth ... Read More

Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

07/10/2020

Alina Kabaeva ka shkaktuar debat të madh në Rusi. E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, ka postuar një fotografi ... Read More

Adelina Ismajli zbulon projektin më të ri, dhe nuk bëhet fjalë për një projekt muzikor

30/09/2020

Adelina Ismajli një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar ka bërë me dije se do të vijë së shpejti me një projekt të ... Read More

Dojna Mema në lidhje me këngëtarin e njohur? Ja fotot që ngritën dyshimet

29/09/2020

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun  është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, nëse ju kujtohet pak ... Read More

“Nuk jam rritur në një familje me mundësi për të më shkrepur foto”, Xhensila Myrtezaj flet për operacionet plastike: Jam aq e paprekur…

23/09/2020

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, por gjithashtu dhe ndër më të komentuarat. Në mesin e shumë VIP-ave të cilët ... Read More